Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki dohányzik és ki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki dohányzik és ki nem a párkapcsolatotokban? Mindketten vagy csak egyikőtök, vagy egyikőtök sem? Csak érdekel.

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom és a párom sem.
2010. dec. 12. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindketten 21 évesek vagyunk, én (L) nem dohányzaom, a párom igen, de csak nagyon ritkán. Ha együtt vagyunk szinte sosem gyújt rá, és soha egyáltalán nem lehet rajta cigi szagot érezni. Úgyhogy egyáltalán nem zavar. Az zavarna, ha a finom illata helyett a cigitől bűzlene, de szerencsére ilyen probléma nem áll fenn.
2010. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm 17 és sosem dohányzott!! Én meg 22, és én sem dohányzok!!! sőt még ki sem próbáltuk, NEM IS FOGJUK!!! Én azt mondom nektek igy a legtökéletesebb!!! :)
2010. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
egyikünk sem dohányzik
2010. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én cigizem, a barátom nem

egyenlőre közölte, hogy komoly kapcsolatot nem akar velem, mert ő nem fogja öregen a felköhögött vért a számról törölgetni, a cigi miatt

vagy leszokom, vagy vége.

mindig ad napra pontosan ultimátumot.

de mindig akkor van valami, ami miatt új napot kell kitűzni

mivel a jelenlétében nem tudok nyugodt maradni cigi nélkül, így sokszor ott hagyom, nem érek rá alapon.

1 egész napot nem tudnék vele eltölteni egyhuzamban.

2010. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!