Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki dohányzik és ki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki dohányzik és ki nem a párkapcsolatotokban? Mindketten vagy csak egyikőtök, vagy egyikőtök sem? Csak érdekel.

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom és a párom sem.
2010. dec. 12. 20:35
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:

egyikünk sem.

és leszoktatnám.. ha nem akkor takarodjon.

nagyjából ennyi

2010. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, a párom nem. Sokszor szoktam tőle kérdezni, hogy nem zavarja-e pl csókolózás közben. És azt mondta egyáltalán nem.Egyedül azért nem szereti, hogy cigizek, mert félti az egészségem, egyébként őt nem zavarja. Fura, de nem ha megkérne hogy szokjak le, nem tudom mit csinálnék. Bennem lenne egyrészt, hogy nem fogad el úgy ahogy vagyok, másrészt meg az, hogy könyörgöm ez csak cigi. Fontosabb lenne mint a párom?? Egyértelműen nem, de szerencsére nem kéri ezt tőlem:)
2010. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom de párom igen.
2010. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egyikünk se, de nálam amugy is kizáró ok lenne
2010. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én dohányzom, a párom nem. amikor vele vagyok, akkor nem gyújtok rá...kb egy hónapja voltunk már együtt amikor leesett neki, hogy én a kávé és cigaretta szerelmese vagyok.

25L

2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Párom igen,én már csak néha.Egyébként ha nem dohányoztam volna soha,akkor lehet zavarna,és leszoktatnám.Most csak az zavar mikor szeretkezés után neki cigi kell....
2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem cigizem és a párom sem. Nem bírnám elviselni, ha a pasim dohányozna. FÚJ!
2010. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Életemben egy nemdohányzó barátom volt, aki lehordott mindennek emiatt. Nem állok többet össze nemdohányzóval. Max, ha én is leszoktam már.
2010. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én is párom is:)
2010. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én 20/L vok,én dohányzom,ő 27 éves és ő nem!!
2010. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!