Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Most egyedül kell lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Most egyedül kell lennem kicsit. Nem kötődni senkihez, sehogy..." Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelt kérdés

"Most egyedül kell lennem kicsit. Nem kötődni senkihez, sehogy. Most azt érzem amit még sosem, hogy egyedül szeretnék lenni. Nem tudom miért van szükségem egyedüllétre... azt csináljak amit akarok, akkor amikor akarom, akár hétvégén, akár máskor, stb... Nem tudom meddig kell egyedül lennem. Hónapokig biztos. Ha nem fogom ezt érezni, hogy szeretnék egyedül lenni, akkor talán lenne kettőnknek esélye, bár ezek után biztos nem akarsz már látni...

Szeretlek, de ez már nem elég. Ez a szeretet amit érzek már nem elég többhöz a mostani körülmények között."


23 éves vagyok. Ez a fiú pedig 24. Nagyon szeretem. Minden előzmény nélkül ma ezzel a kedves levéllel lepett meg.

Egyébként távkapcsolatban voltunk. Legtöbbször hétvégente 1 napra találkoztunk, volt, hogy 2 hét is eltelt 2 találkozás között. Most voltunk 5 hónaposak. Nem voltak vitáink, komoly nézeteltéréseink.

Kb. 1,5 hónapja bevallotta (éreztem, hogy vmi nem oké, napokig nem keresett, nyaggatni kezdtem, mire kinyögte), hogy összezavarodott, megváltoztak az érzései, szakítani akar. Akkor kértem tőle még egy próbálkozási lehetőséget. Megpróbáltunk. Vagyis én mindent megpróbáltam. Megtettem mindent, hogy eleget tegyek a kívánalmainak. Ma meg ezzel az e-maillel kedveskedett nekem. Ismét szakítani akar...


Létezik olyan, hogy egyik napról a másikra megváltoznak vkinek az érzései? Mert egyik héten azt mondja, szeret, szeretné megmenteni a kapcsolatunkat, hiányzom neki, a másik héten meg napokig nem keres és egyszer csak szakítani akar. Ez normális??? Lehet vki ennyire bizonytalan az érzéseiben???


Eddig 2 párkapcsolatom volt ezzel együtt. Mindkettő azzal az indokkal ért véget, hogy kihunyt a láng, nem szeret már annyira. Valóban szeretetnek/szerelemnek lehet azt nevezni, ha belemennek egy kapcsolatba és 3, 4 hónap után meggondolják magukat és kilépnek??? Merthogy mindketten állították, hogy szeretnek, szerelmesek. Szerintem meg az ilyen érzések nem múlnak el minden ok nélkül alig néhány hónap alatt...


2009. jan. 20. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy még bizonytalan és várjál rá, az biztosan lány. A srác dobott. Sajnálom, ez van. Nagyon valószínű, hogy más csaj is van sorok közt, de lehet, hogy az igazat írta, vágyik még a szabadságra. Mindenesetre, szakított veled, ne várj rá. Ez egy sablonszöveg a szakításra , úgy, hogy magát állítsa be bűnösnek. Én se írtam volna jobbat. Sajnálom:(
2009. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmas ez az egész!Még ő állítja be magát mártírnak!Nem akarlak még jobban elkeseríteni,de valószínű hogy nem szeretett!!sőt én még azt is el tudom képzelni h talált egy másik csajt,aki közelebb van!Fárasztó egy távkapcsi,és minden pasi illt a legtöbb kényelmes...

De ha azt írod h ez a második kapcsid ami így ér véget,akkor talán neked is el kellene egy kicsit gondolkodnod és magadba kéne nézni!persze ezzel nem azt mondom h biztos te tehetsz róla,csak a továbbiakban ne hagyd h ellaposodjon a kapcsi,h kihunyjon a láng.Tüzeld fel mindig a pasit akármivel,akárhol,h még véletlenül se történjen meg ez az egész újra!

sok sikert!

2009. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ellaposodni. Mindent megtettem, hogy működjön. A szexuális életünkben meg mindig változatosság és sok újdonság volt.
2009. jan. 21. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!