Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Most egyedül kell lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Most egyedül kell lennem kicsit. Nem kötődni senkihez, sehogy..." Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelt kérdés

"Most egyedül kell lennem kicsit. Nem kötődni senkihez, sehogy. Most azt érzem amit még sosem, hogy egyedül szeretnék lenni. Nem tudom miért van szükségem egyedüllétre... azt csináljak amit akarok, akkor amikor akarom, akár hétvégén, akár máskor, stb... Nem tudom meddig kell egyedül lennem. Hónapokig biztos. Ha nem fogom ezt érezni, hogy szeretnék egyedül lenni, akkor talán lenne kettőnknek esélye, bár ezek után biztos nem akarsz már látni...

Szeretlek, de ez már nem elég. Ez a szeretet amit érzek már nem elég többhöz a mostani körülmények között."


23 éves vagyok. Ez a fiú pedig 24. Nagyon szeretem. Minden előzmény nélkül ma ezzel a kedves levéllel lepett meg.

Egyébként távkapcsolatban voltunk. Legtöbbször hétvégente 1 napra találkoztunk, volt, hogy 2 hét is eltelt 2 találkozás között. Most voltunk 5 hónaposak. Nem voltak vitáink, komoly nézeteltéréseink.

Kb. 1,5 hónapja bevallotta (éreztem, hogy vmi nem oké, napokig nem keresett, nyaggatni kezdtem, mire kinyögte), hogy összezavarodott, megváltoztak az érzései, szakítani akar. Akkor kértem tőle még egy próbálkozási lehetőséget. Megpróbáltunk. Vagyis én mindent megpróbáltam. Megtettem mindent, hogy eleget tegyek a kívánalmainak. Ma meg ezzel az e-maillel kedveskedett nekem. Ismét szakítani akar...


Létezik olyan, hogy egyik napról a másikra megváltoznak vkinek az érzései? Mert egyik héten azt mondja, szeret, szeretné megmenteni a kapcsolatunkat, hiányzom neki, a másik héten meg napokig nem keres és egyszer csak szakítani akar. Ez normális??? Lehet vki ennyire bizonytalan az érzéseiben???


Eddig 2 párkapcsolatom volt ezzel együtt. Mindkettő azzal az indokkal ért véget, hogy kihunyt a láng, nem szeret már annyira. Valóban szeretetnek/szerelemnek lehet azt nevezni, ha belemennek egy kapcsolatba és 3, 4 hónap után meggondolják magukat és kilépnek??? Merthogy mindketten állították, hogy szeretnek, szerelmesek. Szerintem meg az ilyen érzések nem múlnak el minden ok nélkül alig néhány hónap alatt...


2009. jan. 20. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyit jelent virágnyelven, hogy SZAKÍTOK VELED.


SAJNÁLOM. :(

2009. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajna ez a levél sajna egyértelmű,főleg ha már egyszer vége lett de ő eadott még 1 esélyt a kapcsolatnak.szerintem attól lehetett szerelem h.csak x hónapig tart a dolog...lehet h. a találkozások száma is kevés volt és ezért nem igazán tudott elmélyülni a dolog:-(


szerintem fogadd el a döntét ez egy elég fair döntésnek tűnik a fiú részéről...

2009. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Amikor egy fiu összezavarodik, 99% hogy egy másik lány van a dologban. Valószínüleg azért irta neked ezt az egyedül kell lennem hülyeséget mert azt hiszi így kevésbé bánt meg, mintha megmondaná hogy más (is) érdekli.
2009. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kissé bonyolultan van megfogalmazva, hogy szabadságra vágyik. Nem olyan szabadságra, ami egy párkapcsolat megvalósítható, tehát nem szabadnapokat kér, hanem szingli akar lenni, mert vágyik ezen állapot előnyire.

Ettől még Te nem vagy rossz csajszi, lehetsz ugyanolyan vonzó és szeretreméltó az ő szemében, de ő most akkor is szabadságot akar.


Sztem felejtsd el :(

2009. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy szereted és 5 hónap nem kis idő-de nem is olyan sok.El kell engedned őt-bármit is érzel iránta.

ÉN a te helyedben felhívnám és elmondanám neki, hogy köszönöm az e-mailt amit küldtél, és nem állok az utadba.Légy csak egyedül(Lehet, hogy nehéz lesz, sőt biztos , de őrizd meg a büszkeséged.Ne engedd,hogy játszanak veled!)-most még könnyebb újra kezdeni valakivel, mintha egy olyan kapcsolatban lennél amiben kiteszed a lelked és mégsem boldog a másik fél-és ezáltal te sem

remélem segítettem

2009. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En is nemreg igy jartam...csak mi 1 es felevet voltunk egyutt..es ugyanezt mondta nekem is a srac,nnyi kulonbseggel h mi meg megprobaltunk..soksozr addig amig ki nem derult h megcsalt feleven keresztul.Ezzel nem akarlak megijeszteni,csak ha o igy akarta akkor sokkal jobb,hogy hagyd most...gondolja at a dolgokat,mert ha szeret es latja h te mijen boldog vagty nelkule..egy ido utan uguis visszamegy hozzad..es jobb..minthogy megegyszer megprobald..es fajdalmasabb legyen a vege...

en sok sikert kivanok neked:*

2009. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb ugyanezért lett vége a két éves kapcsolatomnak. és szeretem, nagyon. de valami eltört. :(
2009. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Ez nem jelent feltétlenl szakítást!

van olyan hogy az embernek szüksége van nyugalomra mert túl kusza az élet és kavarognak a gondolatai

volt már hogy nem aludtam mert foglalkoztatott egy kérdés vagy csak összegeztem az az napi dolgokat

és lehet hogy kavarognak most a barátod érzései kell neki egykis magány

de ha azt mondja szeret akkorne kérdezd többez inkább pihentesd a dolgot

de biztos vagyok benne nen fog megcsalni ha azt mondja szeret

szerintem, pillanatnyilag vannak nagyobb gondjai is


Várj türelemmel!

2009. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Dobott a srác. a levele lefordítva kb ez: "nem szeretném ezt a kapcsolatot, szabad akarok lenni. kedvellek, de nem annyira, hogy komolyan együtt is akarjak veled lenni a későbbiekben."

pff, hülye pasik. amúgy jó sablonos duma.

ne sajnáld, még arra sem volt képes, hogy nyíltan a szemedbe mondja, hogy nem szeret. helyette hetet-havas összehord..

sajnálom, hidd el ennél jobbat érdemelsz.

2009. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kár itt mindenféle morzsákat elhinteni, hogy nem biztos, meg várj... Szegény lány még szereti őt, a srác viszont felé sem néz többé, egyszerű ez, mint a a 4x2. Szar ügy, de ez van. És én is azt gondolom, hogy ha annyi nincs a pucájában, hogy eléd álljon a mondandójával, akkor egy percig se bánd, az ilyen inkorrekt, link alak max. tűzre jó, párkapcsolatra semmiképp.
2009. jan. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!