Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény :/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény :/?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu az röviden, hogy tetszettem egy lánynak,és nyáron beszélgetünk msn-en, és szó szerint szerelmes lettem belé. Kérte, hogy küldjek egy képet magamról, ő is küldött magáról, de az én képem, szerintem ultra gáz volt, na de mindegy ez van.

Azóta nem is beszéltünk, meg nem is találkoztunk igaz ezt nem is mertem neki mondani akkor. :(


Suli kezdetén, nem volt semmi, és most megint úgy mindig rá gondolok, és valahogyan azt szeretném, hogy tetszem neki, hogy az enyém lehessen, mert szinte egész nap rá gondolok.


Hol rontottam el? Azóta egyszer sem beszültünk, sem élőben, sem msn-en, csak névlapjakor, írtam neki, hogy boldog névnapot, és visszaírt, hogy köszi, és egy csók smájli.


A lánykáról, nagyon szép lány, szerintem csöppet csöndes, de a barátnőjével sokat szokott beszélgetni órán is és szerény, meg nem utolsó sorban gyönyörű. :)



Van még nála esélyem, egy csöpp remény is akár, ennél a lánynál?



Szó szerint bármit hajlandó lennék megtenni érte, megváltozni, ruhatárat cserélni stb.. csak ha egy csöpp esélyem is lesz nála, akkor is megérte.

NEm szeretném elveszíteni, mert ilyen lányból tényleg csak egy van. Nem "ilyen" sima barna hajú lány, akiből annyi van mint égen a csillag, olyan szép, meg egyedi tulalydonságai vannak.


Mért nem beszéltem vele, idáig?

Azért mert szégyelltem magam, és a külsőm, pedig sokan mondják nem vagyok csúnya, hogy jóképű vagyok, de akkor is. :/ Ahoz a lányhoz képest, egy trabant vagyok a Ferrarikhoz képest. :P


16F


2010. dec. 12. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van közös ismerősötök, akkor próbáld meg rajta keresztül megtudakolni, mi az ábra. Mégjobb lenne, ha személyesen tudnál vele beszélni, de tudom ez a te korodban nem olyan egyszerű.

Azért arra figyelj, hogy változni csak jó irányba érdemes.

2010. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, sajna nincs olyan haver.. de szerintem nem valami jó ötlet lenne megkérdezi. :(


Talán jobb is így.. :(((((

2010. dec. 12. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

hol az önbizalom? A nők/lányok szeretik, ha egy fiúnak van önbizalma! Először önmagad fogadd el, olyannak amilyen vagy, ne akarj valaki kedvéért megváltozni! Önmagad add! És látszódjon, hogy van önbizalmad! Magabiztos vagy, nem félsz!

Hódítani apránként, néha menny oda hozzá, ha olyan alkalom van. Ne mindig, csak néha. Néha írj rá msn -en 1 héten 1x, hogy, hogy van. De fő a magabiztosság! Ne hagyd, magad elbátortalanodni

L/17

2010. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szó szerint bármit hajlandó lennék megtenni érte...


Hát akkor legelőször kezdeményezz vele valami kommunikációt, mert ha túl sokáig halogatod, lecsap rá más.

2010. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!