Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra a lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra a lányok is szoktak a fiúknak venni ajándékot?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit?
2009. jan. 20. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Az lehet akár egy plüs vagy valami szerelemmel kapcsolatos szinbolum. Inkább az ajándék legyen vicces mint tul nyálas.
2009. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az "ünnepet" semmibe sem veszem!Ez ma csak egy divat,ami nekem nem tetszik.Több,mint fél éve vagyok együtt a barátommal,ez lenne az első valentin-nap,de ma már nem arról szól,amiről eredetileg kellene!Ez az én véleményem!
2009. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze az a szerelmesek napja! nyilván való h a nőnapkor meg csak a nő kap:)
2009. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunkfele a pasi úgy kap mint a csaj. Ha apróságot is, de meglepik egymást, mutassák hogy szeretik egymást, Valentin nap alkalmából egy ennyit legalább, bár tényleg nem ez lenne az igazi lényege, de ott a Karácsony. Az sem a szeretetről szól már sok esetben. Ez a mai világ ezt kell elfogadni, szeretni. Visszatérve én minden évben adtam a páromnak, s én ugyanúgy ajándékban részesültem.
2009. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én szerintem vezsek valami csokit, egesszük közösen, és szeretkezünk egy nagyot. mint minden együttalváskor.

Szerintem egy évforduló vagy egy születésnapi ajándékozás sokkal személyesebb és emlékezetesebb

2009. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!