Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszoktak nektek szólogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszoktak nektek szólogatni mások?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha mész a bnőddel/barátoddal mondjuk a suliban a folyosón akkor szoktak nektek olyanokat mondani hogy "Júúj de csúnyák vagytok" vagy éppen a bnődet/palidat beszélik ki a hátatok mögött?


Normális hogy én a barátomat nem merem és nem is akarom vinni ilyen környezetbe?


2009. jan. 20. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pfff sajnálom szegény barátodat...ha így vagytok ne várj hosszú kapcsolatot...ha szereted miért nem vállalod fel?
2009. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem csinálták ezt. És ha jobban megnézem pont azok akik rondák voltak... A másik eset meg az volt amikor a barátom naggyoon igazi haverjai szóltak be, mert ők még ott tartanak, hogy óvoda és akkor ha tetszik, meghúzom a copfját...
2009. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted vállald fel, s ne törödj ki mit mond. Neked kell tetszedjen nem másoknak. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, irigyek, vagy ha mégis így látják, hogy "csúnyák vagytok", hagyd lássák. Ne számitson az ilyen ember véleménye.

Amugymeg ha valaki kívülrõl "ronda" is, attól még lehet egy irigylésre méltó ember, akár a legjobb ember a földön. Ne vedd fel amit mondanak s kész :)



Ja s kérdésedre: nekem nincs ilyen, nem szolnak be, nagyon birják az emberek a pasim, de ha valaki mégis be szólna, magasról lesz*rnám...:)

Meglátod menni fog, sok sikert :)

2009. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell törődni az olyan emberek véleményével, azt meg végképp beszéld meg a partnereddel, hogy ezek hülyék, és csak írigykednek, én láttam olyan kapcsolatot, aminek nagyjából a beszólások miatt lett vége...

Ahogy a többiek is mondták, vállald fel, hogy a ő a tied, és másokkal meg nem kell törődni, még ha nehéz is

Hajrá ;) !!!

2009. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ohh...ez nálunk elmúlt miután aki beszólt a barátnőmnek akkori 10.es (11.es vagyok) megfejeltem a folyosón egy elég nívósnak mondható gimnáziumban II: kerületi MÓricz,

fegyelmit kaptam, de azóta megoldódott a probléma:) 3hónapja jegyeztem el :)

2009. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

hol élszte? mégis hány éves vagy? ezt a dedosok szokták egymást szekálni le kell szarni az illyenek fejét magasrol.ha igy folytatod akkor nemsokáig lesztek egyutt...

udv Tita

2009. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!