Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a barátnőm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátnőm! Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és NAGYON szeretem. Ma is találkoztunk(December 11.) és nagyon jól éreztük magunkat.Végre össze ismerkedtem egy olyan lánnyal aki nem cigizik drogozik alkoholt sem fogyaszt nem szokott EGYÁLTALÁN buliba menni. Nagyon aranyos mindenféle témáról lehet vele beszélni és ha kérdezek tőle valami 'furcsát/cinkeset'nem kezd el furán viselkedni , hanem értelmesen válaszol rá.(mellékesen a tanulmányaival sincs baj..:)) A a taliról: Leültem egy padra az ölembe ült és beszélgettünk mindenféléről, közbe dicsértem , hogy mennyire szép stb és ő is viszonozta ,de nem csak akkor amikor én mondtam neki, hogy mennyire szép stb., ő is mondott nekem valami kedveset csak úgy

Aztán hazakísértem elbúcsúztunk szépen én is haza mentem.


Nézegetem az ablakot és nagyon szépen esik a hó, és CSAK RÁ tudok gondolni, de úgy hogy már nagyon rossz érzés....:S:( (És ezt ő is szokta mondani amikor talizunk, hogy órákon át rólam 'ábrándozik'.) Állandóan a fejembe van, hogy 'Most milyen jó lenne ha itt lenne velem' meg ilyenek. Segítséget / tanácsokat kérnék, hogy ilyenkor mit csináljak, hogy ne hiányozzon ENNYIRE? Esetleg hívjam át legközelebb hétvégén?( Az anyuka és az apukája megengedné nagyon jó kapcsolatba vagyok velük is:_) )


2010. dec. 11. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hívd át nyugodtan

És én azt mondom örülj neki hogy van ez az érzés még ha ennyire erős is

az már régen rossz lenne ha nem hiányozna a barátnőd:)

2010. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a ÉRTELMES válaszolónak..:) Kedden találkozunk és felhozom neki az 'ötletet' :)
2010. dec. 11. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt hívják szerelemnek :)
2010. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
^^:P
2010. dec. 11. 19:38
 5/10 A kérdező kommentje:
ja még 1. Itt a karácsony és mit 'illik' karácsonyra venni egy barátnőnek ?:) (ez lesz az első karácsonyom , amikor van barátnőm..)
2010. dec. 11. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó nektek:) Egyébként lánynak nagyon sok mindent vehetsz, több lehetőséged van ajándékok terén, mintha egy fiúnak kellene venned ajándékot. Plüss, parfüm, smink, nyaklánc, karkötő, párna a képetekkel vagy egy kedves felirattal stb.:)
2010. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem egy plüss macit, mert úgyis Macinak becéz:D megy egy tollat amibe bele van graviroztatva a nevünk egy szívecskében:D Meg még valamit kitalálok, De a sminket 100% hogy nem mert Hál' Isten nem szokta magát 'kipriccselni' ha megy suliba stb.. én szeretem ha természetesen szép..:)


Köszi a tanácsot!:)

2010. dec. 11. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:D

amugy foglald le magad és akkor nem fog ennyire hiányozni:d sztem:D

2010. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:P MSn címed van esetleg?( lefoglalnám magam megismerkednék veled..:D) Meg most nézem az x-faktort:D
2010. dec. 11. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
elküldtem:)
2010. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!