Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több hónapja szakított velem a barátnőm. Hiányzik, de nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Hogyan döntsem el?

Figyelt kérdés
Szeret engem még mindig, és én is hiányzom neki. De nem tudom, hogy mennyire lenne jó ötlet újból összejönni, hiszen már 2× szakított :S Akkor megtenné ezt más alkalommal is nem? Vagy talán most a hónapok alatt benőtt a feje lágya? :D A szakítás oka nem jelentős. Teljesen értelmetlenül vesztünk össze :(
2010. szept. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, próbálkozzatok még 10-15 alkalommal.
2010. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán tanulni kellene azokból az "értelmetlen" dolgokból.
2010. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazért vesztünk össze. És nem csináltam semmi olyan rosszat :(
2010. szept. 29. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak volt valami oka annak, hogy 2-szer szakított veled.
2010. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért szakítottatok, ha szeretitek egymást? Szerintem az ilyen kapcsolatok nem egészségesek, amikor ti is érzitek, hogy nem jó nektek együtt, de megszokásból mégis mindig újra összejöttök. Lépjetek túl mindketten, egyikőtöknek se jó, ha ezt sokáig játsszátok!
2010. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm..vannak párok akik így rendezik a konfliktusaikat. Ha összeveszünk, mi is sokszor felhozzuk a szakítást, de igazából nem gondoljuk komolyan. Ha szeretitek egymást béküljetek. Ha nem illetek össze úgyis kiderül idővel!
2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!