Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik pillanatban hiányzik a barátnőm és úgy érzem szeretem, a másik pillanatban pedig azon gondolkozok, hogy hogy mondjam el neki, hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
Sokáig együtt voltunk, egy év múlva újra összejöttünk, és akkor is, most is ez a két állapot között ingázok.... Most például legszivesebben megmondanám neki hogy nem szeretem, és hagyjuk egymást békén, pedig nem vesztünk össze. Máskor pedig annyira hiányzik, és nem érdekel más lány. Mit tegyek?
2010. júl. 9. 17:44
 1/6 anonim válasza:
Én ezt érzem kb. egy éve...passz.
2010. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis ezt érzem..most legszívesebben kib*sznám a pasim, de ha megtenném úgyis megbánnám..meg néha azt érzem h szertem :|
2010. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy még szeretitek egymást, de a kapcsolatotok már nem a régi, és anélkül nem megy sajnos :S
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 x Susy Omega x ***** válasza:
ajjajj, én is érzem néha ezt... úgyhogy sürgősen válaszoljon valaki valami értelmeset is! :D
2010. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ááá, én is így vagyok vele. :( Bocs, hogy nem válaszoltam értelmeset. :D
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 x Susy Omega x ***** válasza:

én még mindig várok.

mi van, ha éretlen senkiházik vagyunk? :D

2010. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!