Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak magányos?

Figyelt kérdés

A pasival nemrég ismerkedtem meg. Nagyon jóban vagyunk, mint barátok. Kicsit talán több is annál, ha nincs velem, vagy nem beszélünk néhány napig, hiányzik. Szomorú vagyok és lehangolt, sokszor ábrándozok róla (hogy ő és én)

De amikor találkozunk, valahogy ez a vágyakozás hirtelen elmúlik, mert találok benne egy csomó kivetnivalót, és valahogy nem történik köztünk semmi, csak úgy elvagyunk és nem tudnám elképzelni, hogy megcsókoljam vagy például lefeküdjek vele., de például egy ölelés nagyon jólesik tőle és vágyom is rá :)

Már elég régóta (több mint egy éve) nincs barátom és jól elvagyok egyedül is, de lehet tudat alatt azért hiányzik egy társ, nem tudom.

A testi vonzalom kialakulhat később is? Vagy nem érdemes erre várni, mert így úgysem működne egy kapcsolat?


köszönöm előre is


2010. dec. 11. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze vagy zavarodva..De ha nagyon sok kivetnivalót találsz benne,akkor előbb inkább baráti szándékkal közelíts.Ismerd meg jobban.:)Szerintem tetszik,de össze vagy zavarodva,talán picit megijedtél.:)
2010. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bebycica ***** válasza:
100%
Nekem szerelemnek tűnik így első olvasásra az hogy tudod a barátod hibáit az a párkapcsolatban még előnyöd is lehet:)
2010. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha észreveszi a hibáit, akkor nem szerelem.:)
2010. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátnak jó, de nyilvánvaló hogy más pasi volna a te eseted. a helyedben inkább keresnék valaki mást és nem húznám tovább az agyát, mert ezzel csak összezavarod és csak egymás idejét pazaroljátok....
2010. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tűnik egy lángoló szerelemnek. De azt írod, jólesne egy ölelés. Hát akkor öleld meg! De ha később sem alakul ki vonzalom, akkor témyleg ne erőltesd.
2010. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a különös, hogy eddig mindíg csak "lángoló szerelmeim" voltak, ezért nem is tudom ezt hova tenni.

Viszont: Van fiú barátom (ténylegesen csak barátom, már elég régóta) és egészen más. Na ott tényleg nincs semmilyen fizikai vonzalom közöttünk, de itt nem ilyen egyértelmű...

2010. dec. 12. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy ez valami lassabban kialakuló dolog lesz :)

Amúgy szerintem a testi vonzalom nem idő kérdése. Viszont ha most összejöttök és csak később döbbensz rá, hogy mégsem Ő az, akkor azzal mindkettőtöknek fájdalmat okoznál.

Mondjuk én is az a "lángolós" típus vagyok, szóval nem tudom később mi alakulhat ki...


13:56-os voltam

2010. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nagyon vonzódom a legjobb barátomhoz, és nem tudom az érzést mire vélni.
2010. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!