Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon jóban lettem és szeretem,de nagyon,csak az a bibi,hogy nem tudom,hogyan!Egyszerűen nem érzem azt,hogy hogyan szeretem,csak azt tudom,hogy nagyon!

Egyszerűen nem tudom megkülönböztetni az emberi szeretettől és a szerelemtől!Ha MSN-en beszélgetünk,olyan boldog vagyok és hiányzik és jó lenne megölelni,de nem tudom,hogy ez most szerelem-e,de neki meg bejövök és kérdezte is,hogy nem-e próbálnánk meg,de nem tudtam dönteni,túl fontos nekem,ahhoz,hogy elveszítsem.

Mindig várom,hogy gép közelbe kerüljek és megtudjam mi van vele,de szegényt csak hülyítem így,de ezt meg nem akarom....de azt se tudom,hogy tőle mit akarok:S

Segítsetek!

16/L 16/F


2010. dec. 10. 22:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát elképzeltem és olyan nem tudom...semleges,pedig tetszik is,de párszor találkoztunk csak...nem tudok magamon kiigazodni:S
2010. dec. 10. 23:02
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tényleg teljesen reménytelen vagy :D

Átfogalmazom. A srác már jelezte hogy többet akar. Három lehetőséged van:

1. Adtok egy esélyt a dolognak aztán lesz ami lesz. A barátság így vagy úgy, de megszakad.

2. Elutasítod, ezután kényelmetlen lesz beszélgetnetek. A barátság megszakad.

3. Addig vársz amíg megunja és keres mást. Az érdeklődéssel együtt a barátság is megszakad.


NEM LEHETTEK CSAK BARÁTOK AMÍG EGYIKŐTÖK IS ÉREZ VALAMIT A MÁSIK IRÁNT!

Válassz a fenti háromból. Szurkolok neked! (nektek?)

2010. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszi,de már így is sokat várattam és kimondatta velem most,hogy mért nem mondom neki azt,hogy nem?Egyszerűbb lenne...erre azt mondtam nem...ezt is elbasztam:/tényleg egy szerencsétlen vagyok,de azt mondja nem haragszik...
2010. dec. 10. 23:16
 14/30 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki, hogy talán!!!

És legalább próbáld meg TE szerencsétlen, lehet, hogy életed legjobb döntését puskázod el, Te meg meginogsz a célegyenesben?!

2010. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy nem repdes oromeben. Ha ugy erzed, hogy rosszul dontottel meg valtoztathatsz a dolgon. Ha igy sem erzed magad rosszabbul akkor jol dontottel. Remelem kesobb sem banod meg.

18 f/karpatalja

2010. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most ahogy azt mondtam nem mint,ha kiszakadt volna belőlem egy darab és nagyon rossz=(

Elköszöntünk és mennie kellett,de már hiányzik és most aztán végkép nem tudom mit érzek!Annyi minden van bennem!!=(

Nagyon rossz szinte rosszul vagyok és folyik a könnyem is!

ÉS még mindig nem tudom,félek!="(

2010. dec. 10. 23:33
 17/30 anonim ***** válasza:

"Akkor mondd neki, hogy talán!!!"

fujj fujj fujj fujj pfuj fuj fujjj pfújjj pfújj

Bocs de ezt nem bírtam magamban tartani ;)

Kérdező hívd fel MOST, mondd neki hogy sürgősen találkoznotok kell, mert elkezdtél hülyeségeket beszélni, (pl. az imént nemet mondtál igen helyett) és ezen már csak egy csók segíthet :P

Vagy ne hívd fel. Ahogy érzed. DE NE MONDD HOGY TALÁN!!!

(pfujpfujpfuj)

2010. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Te f@sz a talán csak egy játékos kacérkodás és, ha mégsem működik a kapcsolatuk, erre tud hivatkozni!!!
2010. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Uh jesszus:S

Talánt nem mondtam neki eddig,csak azt,hogy nem tudom,hogy szeretem őt, erre azt mondta még idő kell,de már elég sok idő eltelt és nem tudom=(Ezért lett az,h nem és eléggé hiányzik most és fogalmam sincs,hogy ha most megmondanám neki,hogy még is,akkor másnap nem e bánnám meg?:S

Mert tényleg szeretem nagyon,de nem tudom,hogyan és ez annyira idegesít:S

2010. dec. 10. 23:46
 20/30 anonim ***** válasza:

"Te f@sz" - Szééép lásd:

[link]


ez:

"a talán csak egy játékos kacérkodás"


ellentmond ennek:

"és, ha mégsem működik a kapcsolatuk, erre tud hivatkozni!!!" Ez marhára játékosnak tűnik nekem is, számító, sunyi módon játékosnak, de játékosnak. Hogyne. Jó játék.


De a fő probléma mégsem ez, hanem hogy a talánnal UGYANOTT TARTANÁNAK MINT EDDIG! attól hogy eddig 'talán' helyett 'nem tudom' volt, még semmi lényeges különbség nincs a kettő között.

Szerencsére a kérdezőnek több esze van mint neked.

2010. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!