Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon jóban lettem és szeretem,de nagyon,csak az a bibi,hogy nem tudom,hogyan!Egyszerűen nem érzem azt,hogy hogyan szeretem,csak azt tudom,hogy nagyon!

Egyszerűen nem tudom megkülönböztetni az emberi szeretettől és a szerelemtől!Ha MSN-en beszélgetünk,olyan boldog vagyok és hiányzik és jó lenne megölelni,de nem tudom,hogy ez most szerelem-e,de neki meg bejövök és kérdezte is,hogy nem-e próbálnánk meg,de nem tudtam dönteni,túl fontos nekem,ahhoz,hogy elveszítsem.

Mindig várom,hogy gép közelbe kerüljek és megtudjam mi van vele,de szegényt csak hülyítem így,de ezt meg nem akarom....de azt se tudom,hogy tőle mit akarok:S

Segítsetek!

16/L 16/F


2010. dec. 10. 22:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Képzeld el ahogy lassan levetkőztet a fogával...megvan?

Tetszik a gondolat? Remélem segítettem.

2010. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Próbálom,de nem megy,már próbáltam azt is,hogy milyen lenne,ha megcsókolna,de nem megy az se egyszerűen csak ölelném egyfolytában!

De lehetséges az is,hogy azért,mert félek....mert félek...volt 2 nagyon nagy pofára esésem és azóta nagyon félek és a bizalmam is nagyon meggyengült a férfiak felé:S

2010. dec. 10. 22:31
 3/30 anonim ***** válasza:

A bizalom már megvan, azért van az ölelhetnék érzés.

Szerelem meg a kanyarba sincs.

Mi férfiak ezt utáljuk a legjobban, ez a tipikus, ne tegyök tönkre a barátságot.


Sajnos...

2010. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Lehetséges,de akkor mért esne az rosszul,ha egy másik lánnyal lenne?NEm az,hogy féltékeny, na jó talán egy kicsit,de félteném is:/Egyszerűen nem értem magamat....
2010. dec. 10. 22:42
 5/30 anonim ***** válasza:
Hidd el az csak a féltékenység.
2010. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem jön be, mint pasi.
2010. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igen,de mért ha nem vagyok szerelmes?Nem értem magamat,de nagyon:/

Lehet,ha összejönnénk,akkor jönne az érzés a szerelem,de az is lehet,hogy nem,de akkor meg csak szenvedés:/

Annyira döntésképtelen vagyok és olyan rossz,mert szeretem,csak nem tudom biztosra eldönteni,hogy még is hogyan?

2010. dec. 10. 22:50
 8/30 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjátok, de ne várj sokáig, mert később rosszabb lesz. Vágj bele!

Bár a szerelem, szerelemmel kezdődik. De lehet, hogy megtaláltad az igazit.


Neki így is rossz.

2010. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Talán, mint a testvéredet?!

Van ez így...

2010. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Hmmm. Hát akkor képzeld el azt hogy TE vetkőzteted le ŐT a fogaddal. Tetszene? Utálnád?

Amúgy nem hiszem hogy féltékeny lennél ha tényleg CSAK barátként szeretnéd. Adj neki egy esélyt! Mit veszíthetsz? Egy barátot? Ugyan már, te is tudod hogy ez már rég nem az. "neki meg bejövök és kérdezte is,hogy nem-e próbálnánk meg"

Azt mondanám: Rajta, rajta!

2010. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!