Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy belezúgtatok egy énekesbe/színészbe?

Figyelt kérdés
És egyszerűen nem tudtatok másra gondolni, csak rá?
2010. dec. 10. 11:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan híres, csak van egy zenekara, és nem is az a kifejezetten jó pasi, de nekem nagyon-nagyon bejön!Szóval szerintem lenne rá esély.Én is erre gondoltam, amit az utolsó írt:-)
2010. dec. 13. 12:54
 12/16 anonim ***** válasza:
emma watson 13 évesen, de 3 nap alatt rájöttem hogy hülyeség, már akkor is okos voltam :D azóta se volt ilyen és azelőtt se. és nem is lesz, felfogtam már hogy tök hülyeség és fölösleges képekbe beleszeretni :)
2010. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

ez természetes :D

én egy-két hónaponta szoktam lecserélni őket xD

szinte mindenkibe voltam már szerelmes.Csak vigyázz nehogy azt képzeld hogy csak ezek a pasik a tökéletesek mert akkor nem biztos hogy átlagos pasiba is majd beletudsz zúgni

2010. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kiaaz?: )
2010. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. :) Majd szólj, ha összejöttetek. :)
2010. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt már ilyen! Igaz, hogy velem csak egyszer, de azóta is... :( Magyar színészbe zúgtam bele, 17 évvel idősebb nálam, és kapcsolatban él. :( Na, most erre mit mondjak? :(
2011. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!