Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy belezúgtatok egy énekesbe/színészbe?

Figyelt kérdés
És egyszerűen nem tudtatok másra gondolni, csak rá?
2010. dec. 10. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt, 13-14 éves koromban.

El is mondom kibe: a Westlife egyik tagjábaXD

2010. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy nekem soha nem volt ilyen, most van először, és már 22 éves vagyok:-)
2010. dec. 10. 11:49
 3/16 anonim ***** válasza:

Kibe vagy lettél szerelmes?

Most is előfordul, hogy sokat látok egy színészt a tv-ben, vagy koncertfilmet mondjuk, és nagyon megtetszik, aztán mindent megkeresek róla a neten:)

én 23 vagyok

2010. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom elárulni:-)Egyébként nem olyan ismert, de zenész, és állatira bejön, szóval a köv. koncertjére tuti elmegyek, és megpróbálom felcsípni

:-)

2010. dec. 10. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Ohh, tizenévesen velem is sokszor volt, aztán kinőttem.Erre én is 22 vagyok és megint visszaköszönt ez a dolog.:)

Majd "kinövöm" megint.(vagy nem)

2010. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De szerintetek van arra esély, hogy tényleg felszedjem?Én jól nézek ki, szóval azon nem múlik:-) Mármint, volt már arra példa, hogy egy énekes összejöjjön a rajongójával?
2010. dec. 10. 12:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha rajongóként állsz oda, szerintem kizárt.(max egy éjszaka)

Ha normális emberként kezeled és mondjuk nem úgy akarsz ismerkedni, hogy autogramm, fénykép, "hűdeimádlak", akkor talán.

2010. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát azt én is gondoltam...sztem megpróbálkozom vele.Nem olyan elérhetetlen:-)
2010. dec. 10. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam sose volt ilyen. Annál okosabb voltam, hogy tudjam esélyem se lenne egy hírességnél se. Másrészt nem vágyom az ismertségre :)


16/L

2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne esélyed?

Ha nem egy külföldi világszerte ismert zenészbe zúgsz bele, hanem egy hazai zenészbe.

Ugyanolyan emberek és ugyanúgy vágynak kapcsolatra. Én ismerek sok ilyen zenészt(szintén zenész vagyok). A lényeg, hogy tényleg ne úgy menj oda, hogy te mekkora sztár vagy, meg stb. Hanem kezdj el vele beszélgetni, mond,hogy tetszett neked amit csinált, aztán hívd el mondjuk egy sörre nyugodtan, a téma meg jön magától. Persze ha szimpatikus vagy neki.

22L

2010. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!