Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam erre a húgom figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam erre a húgom figyelmét vagy ne folyjak bele?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm fel jár időnként chatre ahol gyakran tölti az idejét állítólag húgom barátja. Ez amikor témába került, barátnőmmel fel is néztünk hogy ráköszönjünk a srácra, esetleg meghecceljük mert vagyunk annyira jó viszonyban hogy ugrassuk egymást olykor. Meg is találtuk nick alapján és rá is írtam barátnőm neve alatt.

A hecc másként sült el. A gyerek elkezdett flörtölgetni, ami még vicces volt még adtuk is alá a lovat, majd beállította magát egyedülállóként, és hogy el kéne együtt menni bulizni. Barátnőm írta hogy ő túl koros ehhez, mert már inkább kiszálltunk volna a témából. Erre a srác elkezdte latolgatni hogy hogyan cidáztatott le pár kis csajt múltkor is barátnője háta mögött a bulihelyen stb. stb.

Kiléptünk, hagyjuk. Iszonyat dühös voltam, beakartam olvasni a srácnak meg a húgomnak erről. Barátnőm mondta hogy lehet csak megjátszotta magát a gyerek, hiszen még fiatal, biztos csak nagy volt a szája.

Szerintetek foglalkozzak ezzel, szóljak azért a húgomnak hogy nézzen a körmére, vagy tényleg inkább maradjak ki belőle, hiszen mi is másnak adtuk ki magunkat chaten. Húgom is, srác is 17 évesek

bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett.


2010. dec. 9. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne avatkozz bele, ne keverd a szart.
2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szólj húgodnak..lehet hogy csak nagy a szája, de ha így van is...???elég nagy agyatlanságra vall,és 17 évesen lehetne annyi esze hogy tisztelje a barátnőjét...persze ha szertené..ezek szerint tuti nem!!!!

vagy hagyod, hogy húgod előbb utóbb magától jöjjön rá,csak akkor lehet nagyobbat csalódik. Vagy próbáld másként lebeszélni a srácról..

2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is szólj, ezt így elmondod, amit itt és megfogja érteni.

Már az is gáz, hogy más lánnyal flörtölget szerintem.

2010. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj a húgodnak.
2010. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz semmit bizonyitani, es megutáltatod magad... hagyd a fenébe
2010. dec. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgyse bírod ki, hogy beleszólj :)
2010. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tényleg szóltam:) de egy húgom barátnőjén keresztül hívtam fel a figyelmet arra hogy nézzen a srác körmére. Húgom sajnos alapból nagyon féltékeny. Addig nyaggatta a srácot amíg az tényleg bevallotta hogy megcsalta. Bár mint kiderült nem egy bulihelyen hanem még vmi exbarátnőjével. Annak ellenére hogy miattam indult el a lavina, kicsit még is megdöbbent vagyok emiatt.
2010. dec. 13. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!