Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik még valakinél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik még valakinél a "szeretlek"? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akik már egy ideje párkapcsolatban vannak, hogy van nálatok ez? Mondjátok még egymásnak, hogy "szeretlek"? A kapcsolatunk elején napi szinten többször is mondta nekem és nem csak ennyit hanem más egyebeket is, meg többféleképpen!

Jelenleg 2 éve vagyunk együtt, már házasok is vagyunk pár hónapja, de már magától SOHA nem mondja ezt a szót, hogy "szeretlek". Csak ha megkérdezem, meg akkor mondja magától, ha mondjuk valamin nagyon összeveszünk, hogy szinte már olyan, mintha szakítanánk is...na akkor mondja magától, hogy "szeretlek" meg minden! De amúgy már magától soha nem mondja. Viszont éreztetni érezteti velem, és az ilyen szexuális vonzódás az igen nagy! Ez így természetes?

26 éves nő vagyok, ő pedig 28 éves férfi.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. dec. 9. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én másfél éve vagyok együtt a párommal. Az elején kölcsönös volt a "szeretlek" szó kimondása. Mostanában Én nagyon ritkán szoktam neki mondani, és mindezt azért, mert mindennap Ő kérdezget engem, hogy szeretem-e. Már annyira idegesít, hogy magamtól nem is mondom neki, mivel úgyis tudom, hogy mindjárt megkérdezi. Én ugyanúgy szeretem őt, csak ha rám erőltetnek valamit, akkor az már nem úgy megy. Van olyan, hogy kb két napig nem kérdezi meg az érzéseimet, és akkor már magamtól mondom.

Ne mondogasd neki, és ne is kérdezz rá. Egy idő után, tuti, hogy ő fogja mondani.

2010. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki mondogatni és nem szoktam rákérdezni és nem is mondja...
2010. dec. 9. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Van aki könnyebben ki tudja mondani az érzéseit, van aki nem. Ez emberfüggő. Mi egy éve vunk együtt én gyakran mondom, ő néha, inkább "érezteti". Az a lényeg h tudod h szeret :) Ilyen típus és kész sztem

17/F

2010. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

"...magától SOHA nem mondja ezt a szót, hogy "szeretlek". Csak ha megkérdezem, meg akkor..."


elnézést, akkor félre értettem.


Lehet, hogy már kihűlt a szerelem a részéről. Tudom, ez csúnya, de Te ezen még nem gondolkoztál?

2010. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk házasok.Mi még mai napig is mondjuk egymásnak.Minden lefekvéskor.."jó éjt,szeretlek"

és minden reggel amikor megy melózni(a férjem indul előbb)

szeretlek szóval búcsúzunk..

Szerinte és persze szerintem is,nem tudhatod,hogy mikor mondod ki utoljára..Nagyon jó érzés ez,mert az embernek néha elég ha kap egy kedves szót,főleg attól akit szeret..

2010. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondom minden megvan, csak ez nincs meg, hogy nem mondja már magától, hogy szeretlek. Eleinte mindig mondta, amikor még udvarolt, de ez természetes is. Szerintem már nem tartja fontosnak, hogy mondja... meg ő egyáltalán nem romantikus típus, távol áll tőle! Viszont maximálisan érzem azt, hogy szeret, de közben azért néha eszembe jut az is, hogy nem-e csak a testemért...

De végülis feleségül vett. És azt mondta, hogy azért vett el feleségül, mert szeret. :)

Csak nem értem ezt a részét, hogy miért nem mondja sose.

2010. dec. 9. 13:58
 7/10 A kérdező kommentje:

De kimutatni kimutatja. Pl. amikor megy munkába ad puszit a számra és még az ajtóban még1-szer megfogja a kezemet is.

A lefekvésnél nem érti miért kell puszit adni egymásnak...de én mindig adok neki és akkor ő is.

Szerintem az, hogy másként volt nevelve, valószínű, hogy oka lehet ezeknek a "szokásainak". Teljesen más közegben nőtt fel mint én, más helyen.

2010. dec. 9. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Te mar megvalaszoltad a kerdest magadnak. Orulok, hogy vannak meg boldog parkapcsolatok.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 9 éve vagyok együtt a férjemmel,és ő sem mondja már h "szeretlek",de tudom h szeret:),ő sem romantikus alkat,pedig 1 picit jó lenne,de hát ez van!!Én így is szeretem:)
2010. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Működik, de értéke már feleannyira sincs ennek a szónak!!
2010. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!