Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hol találkozott a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol találkozott a mostani párjával?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy haveri körbe tartoztunk. Együtt csavarogtunk, bandáztunk és mikor mindenki hazament és kettesben maradtunk (majdnem minden nap így történt), akkor állandóan beszélgettünk, és szépen lassan összemelegedtünk. 4 hónapnyi ismerettség után összejöttem vele. Ennek már 15 hónapja :)
2009. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn, fél éve
2009. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
www.love.hu-n levelezgetés, chatelgetés, majd MSN és személyes találkozások. 5 hónap után úgy tűnik most vége van :(
2009. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

EFOTT 2008, Dunaújváros


Állati nagy buli volt :D

2009. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősök, furán összeverődött társaság, mediterrán nyár, majd 7 hónapja :).
2009. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
pesterzsébet városközpont
2009. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
kicsi korunk ota a szomszedba laktak s egyutt jartunk mindenhova egymasnak voltunk az elsok, 18 eves korunkban csattant el az elso puszi kozottunk nekem a szulinapomon es azota vagyunk szerelmi kapcsolatban es mar a ferjem 4 eve most 29 evesek vagyunk mind a ketten
2009. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Kollégium, kivételesen egy hétvégére nem mentem haza. Haverokkal koncertre készültünk, de aznapra valahogy már senkinek sem volt hozzá kedve, így maradtunk kóterben. Még egy valaki hiányzott a társaságból, barátnőjénél volt, de 1 üveg sörrel lefüzettük, hogy inkább jöjjenek ők is ide. A barátnő hozta a barátnőjét. Buszrakíséréskor én is mentem, aztán mivel az óra, amelyik alapján indultunk, késett negyed órát, meg kellett várni a következő buszt. Így volt időnk megbeszélni a továbbiakat :)

1,5 éve volt :)

2009. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
love.hu -n, két éve (abból egy év már házasság), van egy 7 hónapos kislányunk. :-)
2009. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Kioperálták a bölcsességfogaimat felülről, 2 nap kórház, utána varratostul elmentem bulizni...a barátnőm elcipelt egy tüc-tüc helyre (én metált meg rockot hallgatok inkább), ahol ott várt minket a legújabb, 2 hetes hódítása, és annak a haverja. Én nagyon laza és becsiccsentett voltam, megkértem a havert, hogy vigyázzon rám. Gondoltam varratokkal nem pasizom, a számomat sem adtam meg neki...másnap mégis felhívott. Ennek több mint 2 éve, és már együtt élünk.
2009. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!