Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hol találkozott a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol találkozott a mostani párjával?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Politológia vizsgán:) ennyit a házinyulas dologról:D

Jövünk egy üveg borral a tanárnak, mert megvágott minket, máskülönben nem lennék együtt, és nem lenne egy gyönyörű pocaklakónk:)

2009. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Interneten keresztül ismertem meg, később felkértem, hogy legyen a táncpartnerem szalagavatón. A próbák alatt összemelegedtünk, és a keringőt már szerelmespárként táncoltuk el :) 14 hónapja vagyunk együtt.
2009. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fú hát mi naon érdekesen jöttünk össze:) Én naon sokat chatel-tem. de nem párkeresés céljából csak úgy kikapcsolódás ként. Aztán ott ismerkedtem meg vele is, és jókat beszélgettünk. De nekem közben volt egy igaz kapcsolatnak nem volt nevezhető, de valami volt:D ÉS hát akkor csak barátkoztunk meg ilyenek. És egyszer én azt hittem viccből mondta nekem hogy akkor sorszámot húz, és ő lesz majd a következő. Én persze poénra vettem az egészet, és mondtam neki hogy jó. Aztán ugyanúgy beszélgettünk tovább. ÉS mikor szakítottam a másik sráccal, akkor mondta hogy nah jó akkor ő a következő:D Én meg teljesen meglepődtem. Megbeszéltük hogy találkozunk. Aztán 1 hét találka után összejöttünk. ÉS hát azóta is együtt vagyunk:) Már 28 hónapja.

2009. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Röplabda meccs szurkolótáborában, 11 éve.
2009. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen a játszótéren. Komolyan!

Aztán ők elköltöztek 200 km-re, így 6 évig nem is láttuk egymást.

Aztán egyszer elmentem bulizni, és ő is ott volt akkor jöttünk össze.

Ennek már 11 éve, azóta a férjem, van 2 gyönyörű gyerekünk.

2009. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Pocaklakó:D Hát ez kész, édes!!!


Mellesleg a bátyám legjobb barátja.

2009. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

internet, társkereső.

volt egy érdekes adatlapja, én meg rámozdultam. De ez már történelem. :)

2009. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Vakrandin.


Közös barátok (akik együtt is jártak) hoztak minket össze. Ők azóta szakítottak, mi meg 5 és fél éve együtt vagyunk. :)

2009. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a legjobb barátnőm szomszédja volt :-)
2009. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
EGy cégnél dolgoztunk, csak más városba! EGyszer le jott hozánk helyetesiteni! Akkor még nagyképunek találtam ,de késobb honapok utan néztem a képeit egy oldalon iwiw :-) és rá jottem jo pasi. Elkeztunk msn-en beszélgetni és véletlenul azonos helyen voltunk szorakozni! Ma már az élettársam!
2009. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!