Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál mostanában?

Figyelt kérdés

Régen rajongott értem,most meg ha haza jön a munkából egyszerre 4 dologba beleköt 2 perc alatt...pl. nem nyomtam ki az áramtalanítót...bocsánatot kérek,de csak folyatja...mikor megemlítem neki,azt mondja most is rajong értem...akkor mégis miért piszkál?...aztán ilyenkor megemlítem én is,hogy pl ha szétdobálja a ruháit,én szó nélkül összeszedem...erre mosolyog,és mondja,hogy köszöni,igazam van,hálás érte...

ráadásul 8 és fél hónapos terhes vagyok,miért nincs tekintettel erre sem?

erre azt mondja azért piszkál,mert akkor odamegyek hozzá, babusgatom,ilyesmi...máskor meg nem annyira

pedig ez nem igaz,mert én minden nap babusgatom...ő meg engem nem igazán...ebből a szempontból elég önző...

és akkor viccesen megjegyezte,hogy piszkálni kell a rabszolganőt,hogy ne lustuljon el...és jót nevetett rajta...

amit viszont én nem tartottam viccesnek,mert igen gyakran érzem,hogy olyan vagyok,mint egy rabszolga,és kicsit kihasznál...


2010. dec. 8. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy miért piszkál csak Ő tudja megmondani.

De ahogy ezt az egészet leírtad nagyon gyerekes vagy

2010. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet van valakije...vagy csak azt gondolja, hogy neki már mindent szabad, hiszen már az övé vagy (ráadásul gyereked is lesz tőle) és nem fél attól, hogy elveszíthet.

Ez igen ismerős helyzet. Nálunk is szokott ilyen lenni, hogy engem folyton piszkál és mindenbe beleköt, hogy ezt se csináltam meg azt sem, akárhogyan igyekszem. A nőt sokszor cselédnek nézik a párjuk!! Pedig mindenben ugyanúgy neki is ki kellene venni a részét, mint neked, főleg hogy terhes is vagy! Most lenne a legnagyobb szükséged arra, hogy melletted álljon és babusgasson, nem pedig fordítva!!

Nagyon sajnállak, de ismerős a helyzet, velem is szokott ilyen lenni elég sűrűn! :((

2010. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek,nem értem,hogy miért vagyok gyerekes,attól,ahogy leírtam,így történt,párom mondja így...

te hogy írnád le másként?

másodiknak:köszi az értelmes választ,nincs senkije,megbízom benne ezen a téren,sok mindenen átmentünk,nem hajítana el engem és a bébit,nem az a típusú ember...

de mostanában igazi zsarnok lett,és akárhogy is,ha eddig ilyennek fogadott el,ezután is tegye meg,ahogy én is,főleg hogy még így terhesen is "kinyalom a seggét"...

talán a sok meló miatt fáradt,és tart az apaságtól,ezért rajtam gyakorolja meddig mehet el...

2010. dec. 8. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem vagy gyerekes, nemtudom miért mondta az első. igazából nem tudom miért ilyen a párod. akár lehet valakije, vagy fél a szüléstől ha mostanában kezdődött, fél hogy a babával többet fogsz foglalkozni... beszélj vele erről, hogy mi a baj. akár munkahelyi gondok is lehetnek, csak azt meg nem kéne hazavinnie.
2010. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ja igen,ez hogy biztosnak érzi a helyzetét,a legtöbb férfi így tesz egy idő után...anyu is általában ezt mondja,hogy azért viselkednek ilyen hülyén...

pedig jobban tennék az ilyen férfiak,ha vigyáznának,mert már bocsánat,a hozzánk hasonló nők egy pillanat alatt találnának mást,akár jobbat is...

mert én is rengeteg dologba bele tudnék kötni...többek között a kedveskedés,törődés,odafigyelés hiánya...vagy hogy pókhasat növesztett,míg én ugyanolyan csinos vagyok,mint régen (persze az ilyesmi engem nem zavar,de ha gyerekes lennék,vagy olyan,mint egy ilyen férfi ezzel visszavághatnék),de millió dolgot sorolhatnék még...

az a baj,hogy túl sokat engedtünk,engedünk meg az ilyen férfiaknak,és egy idő után még azt is hagyjuk,hogy a "fejünkre szarjanak",és még örülünk is neki...

2010. dec. 8. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
erről már beszéltem,vannak munkahelyi gondok,és valóban nem kellene hazahoznia,de ő már csak ilyen hangulatember,és rajtam csattan az ostor...
2010. dec. 8. 14:07
 7/8 A kérdező kommentje:

ugyanannyi figyelmet kap most is,mint a bébi,és később is így tervezem,pl.ha a bébinek veszek valamit,őt is meglepem kis aprósággal,mindig gondolok rá

ezért van az is,hogy "babusgatom" ha hazajön a munkából,azt főzöm,amit szeret...én igyekszem mindent megtenni értünk,ha ez a gond nem értem miért érzi kevésnek :(

2010. dec. 8. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

átérzem a helyzetedet egy picit...sajnos tényleg hajlamosak a pasik azt hinni, hogy ha már ugyis megvagyunk nekik és szeretjük őket, ugyse hagyjuk el a bolond fejüket...ami ilyenkor kell..sajnos vagy sem...egy sokkos állapot h kicsit ráeszméljen h nem maradsz örökké...legalábbis nálam csak ez válik be sztem...azt lehet h ti még nem tartotok ott...mindenesetre ne hagyd magad...később jol megunod ezt...és rosszabb lesz...persze ne szakits vele nem azért mondom...sőt...csak ijessz rá egy picit...közölj vele ezt azt pl: jolvan drágám, de még mielőtt azt hiszed h a rabszolgád vagyok, tudd h nem maradok örökké ha ezt igy folytatod..aztán ha durvul a szitu...akkor tegyél is valamit...

azt lehet h jo nagy baromságot irtam:D:D:D de nálam kb ez van:S:D

22L

2010. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!