Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyoldalu erzesek vagy o is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalu erzesek vagy o is erez valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult helyzetben vagyok. 27 vagyok a pasi 30.megis ugy erzem magam mint mikor kislanykent eloszor voltam szerelmes. En 5 eve tulestem egy valason,a pasi epp most van valofelben. Kb 5 honapja nincsenek egyutt a felesegevel de mar elotte joval megromlott a kapcsolatuk. Mi kb 4 honapja ismertuk meg egymast. Egesz jol osszemelegedtunk. Kulfoldon dolgoztunk kint egyhelyen ,ott ismertuk meg egymast.eleinte azt hittem h csak kalandot keres es azt hittem h minden a feledesbemerul mikor hazajovunk. De nem igy lett. Azota is talalkozgatunk,orakat beszelunk naponta telefonon,megis ott van egy fal koztunk. A volt felesege tisztaztuk h addig amig vegleg le nem zarja a valasat addig maradunk csak baratok es aztan meglatjuk mi lesz belole.az a helyzet h en beleszerettem es o is allitja h nagyon kedvel engem es ezt erezteti is ,de en ugy erzem h meg mindig a volt feleseget szereti igazan. Szerintetek erdemes kivarjam h mi lesz belole? Vagy csak igy akar vigasztalni? Vagy tenyleg csak baratnak akar es baratkent akar megtartani? Mert ha nem hivom egy ideig akkor rogton o jelentkezik. Vagy probaljam meg elfelejteni valahogy? Csak sajnos ez nem megy. Mikor nincs velem vagy epp nem telefonon beszelunk nagyon hianyzik,uresseget erzek legbelul. Van hogy napokig itt van nalam,akkor teljesen megvagyok nyugodva,de mikor eljon a pillanat es hazamegy tolem olyan mintha egy reszemet vinne el.
2010. dec. 8. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

uuurisen... nemolwastam wegig, mert kurwara idegesit az irátis stilusod, de szerintem hulye wagy


remélem töltenek majd egy kis észt a fejedbe majd... ._."

2010. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel :D
2010. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
legalább ékezeteket használnál!
2010. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miert is?
2010. dec. 8. 11:15
 5/12 A kérdező kommentje:
ekezeteket nem tudok hasznalni mert nem magyarnyelvu a billentyuzetem.nem vagyok magyarorszagi
2010. dec. 8. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Tényleg zavaró az írásod.. ezek a rövidítések meg az ékezethiány miatt olvashatatlan szinte...

Én nem is értettem, hogy mi a bajod, de nem fogom újra elolvasni...


Az elsö válaszoló meg ne magyarázzon miközben ö meg w-t ír v helyett... pfff.

2010. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És az első oltja le az írása miatt... na ez már szomorú :( hülye gyökér.
2010. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, és nem értitek az iróniát. :D
2010. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, és igen... most én vagyok a hülye vagy modositották a szöveget, mert eredetiben minden V helyett W volt és azért irtam én is úgy. ecsém:D enyi marhát:D
2010. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos tényleg nehéz volt megérteni,de én végigolvastam.

Szerintem neki nem olyan könnyű túllépni egy váláson,hogy rögtön új kapcsolatba lépjen,de ez nem azt jelenti hogy nem akar tőled semmit.

Ha tudsz rá várni,sztem várj rá.

De ha te úgy döntesz,hogy nem akarsz tovább várni,felejtsd el.

De ahogy írtad,hogy rögtön keres stb......érdemes várni rá.

2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!