Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran beszéltek egymással? Lehet én várok el túl sokat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kialakulóban vannak a dolgok. Csak hétvégente talizunk, mert 25km-re lakik, és hétköznap mindketten dolgozunk estig. Olyan 2-3 naponta beszélünk msn-en, de nem szeretem hogy ott tartjuk a kapcsolatot, mert az olyan személytelen. Zavar, hogy nem tölti fel sohasem a telefonját, így nem tud felhívni és sms-t sem kapok tőle, pedig néha olyan jó lenne egy kedves üzi. Nagyon szeretek telefonon beszélgetni, és az is olyan jó volt, mikor vmi miatt fel kellett hívnom, és csomót beszélgettünk. Nem érzem azt hogy törődik velem, hogy gondol rám. Mikor együtt vagyunk akkor is vissza kell fognom magam, lehet túl szeretet éhes vagyok, de én állandóan ölelném és csókolnám. A barátai előtt fogja a kezem meg flörtölünk, de csak akkor csókolózunk, mikor este lefekszünk aludni. Én minden barátommal órákon keresztül csókolóztam, és ez nagyon hiányzik. Mikor elfordulok az ágyban ő egyből fordul utánam és jó szorosan átölel, meg általában bújik hozzám, puszilgat mikor mondjuk tv-zünk vagy ilyesmi, de én kicsit visszafogom magam, nehogy sok legyek neki. Nagyon aranyos és nagyon tetszik, de nem érzem hogy eléggé törődne velem, és úgy szeretném ha többet beszélnénk... De nem akarom elijeszteni. Az előző barátom amiatt hagyott ott, mert elvártam, hogy minden nap beszéljünk vmilyen formában.
2010. dec. 8. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jutott, hogy ő is ugyanúgy visszafogja magát, mint Te, és ugyanúgy tart attól, hogy sok lesz neked? Mondd el neki, hogy mit gondolsz, mit érzel. Beszéljétek meg, kinek hogy jó. Mondd el, hogy szeretnél többet beszélni vele, szeretnél többet csókolózni, és ne fogd vissza magad, ha éppen megkívánod. Szerintem normális, hogy minden nap beszéljetek. Nem muszáj órákat beszélni. 5 perc bőven elég. Hogy vagy, milyen napod volt, stb. Ha ez sok neki, akkor nem szeret igazán.
2010. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is gondoltam erre, de olyan 3 hete tart ez közöttünk, de még ki sem mondtuk, hogy mi együtt vagyunk, csak alakulgat, és nem merem még neki mondani, mert a pasik tapasztalatom szerint menekülnek az ilyentől:( amúgy szerelemről még nincs szó közöttünk. olyan régen volt már normális kapcsolatom, ezt nem szeretném elrontani:(
2010. dec. 8. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, ha még csak alakulgat, akkor jó ez így, ahogy van. De azért néha Te is keresheted. Ha kicsúszik a száján, hogy "dejó, hogy hívtál" vagy valami hasonló, akkor jó úton vagytok. Ha leráz, vagy nagyon közönyös, akkor hagyd a fenébe.
2010. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!