Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran keresitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran keresitek a párotokat egy nap? Szoktatok egymással smsezni, vagy csak telefonon beszéltek? (nem élettársakra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, van amikor csak 5-10 percet beszélünk, van amikor 1 órát, attól függ, van-e valami beszélni való. Smsezni nem szoktunk.
2011. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mióta jártok, azt is írjátok meg légyszi! és kort:)
2011. márc. 2. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi csak az ismerkedési fázisban smseztünk. Telefonálni szoktunk inkább napi 1-2-szer 1-10 percet alkalmanként. Attól függ, h mennyi közölnivalónk van egymással. Minden nap találkozunk, szóval ez bőven elég.

1,5 éve vagyunk együtt és mindketten 20 felettiek vagyunk.

2011. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Naponta párszáz levelet küldünk egymásnak facebookon, vagy ha nem vagyunk netközelben (bár ez netes előfizus mobil mellett ritka..) akkor SMS, vagy van, hogy csak egyszerűen gyorsabb az SMS. Amúgy telefonálni ritkán szoktunk, és csak pár perceket megbeszélni ezt-azt. 4 hónapja vagyunk együtt.
2011. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naponta felhívom,ő is szokott engem,bár általában csak arról beszélünk,mikor jön át hozzám.Ha egy nap nem találkozunk,akkor általában estefelé hívom,mikor éjjeles.(pl ma is ez van.:( ) Ilyenkor megkérdezem tőle,minden rendben van e satöbbi.Én 16/L ő 21/F,több,mint egy hónapja vagyunk együtt.
2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, párom 22, 2 éve vagyunk együtt (illetve már jegyben járunk), egyébként együtt élünk, csak én másik városban tanulok, tehát heti 4 napot kb külön töltünk.
2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja 21:49-es voltam:)
2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 hónapja ismertük meg egymást :) naponta teló, min. másfél óra összesen, 2-3 sms és szinte minden nap egy "jóéjt sms" ilyen saját költemény csak neki :) mióta elmondtam hogy dalszövegeket írok, azóta tette ezt kötelezővé xD

Hetente csak 2szer találkozunk sajnos :(


18/f

2011. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi két hónapja vagyunk együtt, de nem szoktunk se telefonálni, se sms-ezni, viszont szinte minden délután Gtalkon csevegünk órákon át. Közben persze mást is csinálunk, de mindketten ott vagyunk.


23F

2011. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, minden nap találkozunk szinte és egész nap sms-ezünk és esténként telefonálunk is :)
2011. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!