Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok azt, akibe sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok azt, akibe sosem voltatok szerelmesek, de igazi lelki társak vagytok, minden működik, nagyon szeretitek egymást, de sosem voltatok szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a kérdés hogy elhagyd e nem fogjátok sokáig húzzni.
2010. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel nem is alakítottam volna ki komolyabb kapcsolatot. Nekem kell a szerelem. Akivel csak jól kijövök, megértjük egymást, az nekem egy barát. Akivel még a szex is jó emellett, az egy barát, akivel néha jó szexelni. Akibe beleszeretek az a párom.

De ez én vagyok. Sokan teljesen máshogy vannak ezzel, tudok olyan kapcsolatot, ami olyan alapon működik, amiről te beszélsz és jól működik. Te tudod, mire vágysz igazán.

2010. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez inkabb attol fugg, hogy milyen idos vagy.

En igen mert meg fiatal vagyok es megprobalnam megtalalni az a lanyt akit szerelembol szeretek. De ha pl. 30 lennek akkor nem.

18 f/karpatalja

2010. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert eleve bele sem kezdenék egy olyan kapcsolatba, ahol nem vagyok szerelmes. Nem is értem mire jó az.
2010. dec. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem kezdenék olyan kapcsolatba ahol nem vagyok szerelmes.. 0017-es tökjól leírta :)
2010. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
El is hagytam, pedig 30 felett járok.
2010. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag jóbaráttal nem érné meg többet tervezni.
2010. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!