Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire számít a mell/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít a mell/ fenék szépsége lány választásnál?

Figyelt kérdés
Inkább egy lapos kislányos nő jönne be vagy egy nőiesebb is öltözködő formásabb hatsójú és lökhárítójú csaj?
2010. dec. 7. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát nekem kb inkább a feneke számít ilyenkor a mell az túlságosan nem lényeg de azért valami csak legyen (sajátos élvezetekre :3 ) hülye szokás de én először a nyakát nézem meg
2010. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fenék fetisiszta vagyok.
2010. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nagy mell általában nagyon izgató és jól lehet az ilyen témájú képekre maszturbálni, de párválasztásnál tökmindegy. Legyen a mell nagyobb, mint az enyém, ahogy az egyik kolléga mondta. A fenék, naja, hát az is legyen valamilyen:) Nálam nem fontosak ezek a kritériumok. Persze, ha alkalmi szexben gondolkozik a tisztelt kérdező, akkor marhára fontosak.
2010. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én ugy vagyok vele ha a csaj nem övér az arca meg aranyos és bejön akkor nem tud érdekelni meilyen a segge vagy a melle:D

én ilyen dolgokra nemtom mér de nem osztályozok jó nem gáz ha nagyobb melle van de ha túl nagy akkor már az idegesít

de ha kicsi viszonylag de feszes szóval látni rajta h csaj

akkor már bejön:D

2010. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
54%
Nem a külső a lényeg, hanem a belső
2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!