Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire számít a mell/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít a mell/ fenék szépsége lány választásnál?

Figyelt kérdés
Inkább egy lapos kislányos nő jönne be vagy egy nőiesebb is öltözködő formásabb hatsójú és lökhárítójú csaj?
2010. dec. 7. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
hát eléggé számít... :)
2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudatos, de egy csinos nőnek nehezebb nemet mondani.
2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez nemannyira számit, inkább a lábakat nézem :D
2010. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a szemeket meg a szájat nézem, egyébként a mell és a fenék nem is látszik, amíg el nem jutunk az ágyig, főleg így télen.
2010. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tél van?:)

De azért ruhán keresztül is látszik nem, hogy ki a lapos és ki nem?

2010. dec. 7. 20:07
 6/15 Kamuuu ***** válasza:
18%
Nekem a fenék jobban számít mint a mell a melle legyen nagyobb mint az enyém:DDDDDDDDDDDDDDDD a feneke meg legyen szép formás :$$$
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
a lényeg én pl először az arcot nézem a többi másodlagos
2010. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire.
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak ha belső alapján nem tudok dönteni, olyankor az utóbbi.
2010. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó ,hiába is akarják elhitetni hogy minden férfinak egyforma az ízlése.

Vegyünk példának engem én szemre arcra fenék formájára és mellméret annyira nem fontos nem szeretem a nagy bögyörőket illetve IQ-ra osztályzok.

De mondjuk egyik haverom megfigyeltem nagy fenék nagy mellek jönnek be még ha nem is mondja másféle ember másféle ideál.

Szóval biztos van valaki akinek tetszel még ha úgy gondolod hogy nem is , illetve mindenkinek máskor jön el a <3 szerelem ideje.

Nincs olyan hogy mindenkinek tetszik.

2010. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!