Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és még sosem volt még barátom. Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Nem azért írok ide mert gáznak tartom, szerintem nem az. Buliba már többször volt, hogy csókolóztam fiúkkal de az nem volt olyan élvezetes mert nem éreztem irántuk semmit. Szűz vagyok. Ismerkedni szeretnék, de nem bulikba, mert ott a fiúk többsége csak egyéjszakás kalandra megy. Az a bajom, hogy nagyon vágyok egy komoly kapcsolatra és a szexre is egyre többet gondolok. Iszonyúan hiányzik, hogy valakit megöleljek, megcsókoljak, aki tényleg szeretek. Nem tartom magam egy álomnőnek de csúnyának sem, úgyhogy nem értem miért nem volt még barátom. Segítség? Főleg fiúk válaszait várom, de lányok is írhatnak ha tudnak segíteni. Írhattok privátban is! Köszönöm
2010. dec. 7. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom :D nekem sem volt még barátnőm, viszont én még nem is csókolóztam :( :D van nálam csúnyább is , de ez van... :D majd jön vki :)

16/f

2010. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hali, nem tudom, hogy miért történik ez veled, de ha Pest megyei vagy, akkor dobj egy privit... :)
2010. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Hidd el, jön majd magától, légy kitartó...
2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

tényleg megnyugodhatsz

előbb v utóbb betoppan az életedbe valaki akit szerethetsz és viszont fog majd szeretni (=

és nem csak te vagy így egyedül nagyon sokan vagyunk v voltunk ezzel a problémával

szal csak légy türelmes :)

2010. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az lenne a meglepőbb, ha már lett volna komoly kapcsolatod. Fél éve (valójában másfél) nekem sincs senkim. Nem terem minden sarkon egy jó party.
2010. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

velem is ez van az a baj velem hogy várom az igazit

körülöttem meg mindenki csak úgy randizik a másikkal aztán csak úgy elkezdenek járni.

lehet hogy nekünk is ezt kéne tenni csak az a baj hogy akkor könnyen fejre esünk.

2010. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nyugodtnak kén lennem, de már nem igazán megy. Mindenki azt mondja nekem, hogy akkor fog rám találni a szerelem amikor nem akarom görcsösen, de már tényleg nem bírom...:S
2010. dec. 7. 20:00
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez a bajom. Nem kell, hogy rögtön az igazit találjam meg, csak valakit aki iránt legalább egy kicsit érzek:)
2010. dec. 7. 20:02
 9/22 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm. Ilyen az élet.
2010. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

20.01es igazán köszönöm. [link]

Ez vagyok én, nézd meg és csak után alkoss véleményt!! Köszi

2010. dec. 7. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!