Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, ha a lány haját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a lány haját elkezdem teljes erőmből cibálni, rángatni?

Figyelt kérdés
Negyedéve a barátnőm lekoptatott. Kiderült nem is szeretett csak szivatott engem gyüjtötte rólam az információkat, tesztelgetett mit tudok a kőkemény pasijai ellen. Amikor akartam valamit vagy amit épp elleneztem, akkor ordibálással reagált, fél év alatt 3szor találkoztunk és egy csókot sem engedett meg miközbe nálam volt, és rá 2 hétre derült ki hogy nem a rokonai kisérték el hozzám, hanem az alfahímjei illetve pasijai. Fél évig csak skype-n beszéltünk. És ha háttérzajról kérdeztem valamit egyből visítani kezdett. Szép kis barátnő mi?
2009. aug. 17. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi, de ez nem volt barátnő. ez nem járás. a járás nem attól van, hogy kimondjátok, hogy jártok.


amúgy meg ha megcibálod egy lány haját, akkor kijön a helyéről. ha sok jön ki, vérezhet, mert a bőr is felszakad. és irtóra fáj.

2009. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

húúúúúzzad haver ahol tudod megérdemli:D am bocs de ez nem járás volt

17/F

2009. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba! Nem kell többet beszélned vele. Keress mást! Ennél biztos jobbat találsz. 17/F
2009. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem de sajna későn :(((
2009. aug. 17. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Na b+, akkor te is hasonló helyzetben lehetsz, mint én. Bár én valahogy ráéreztem, hogy a csaj csak szivatni akar, úgyhogy nem lett semmi a dologból. Én is gondolkodtam vmilyen büntetésen, de inkább hagytam a p.icsába, ha jön az utcán köszönés nélkül átmegyek a túloldalra.
2009. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább én is ezt teszem és csak akkor tépem meg, ha elkezd ugatni.
2009. aug. 17. 18:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Talán jobb ha szembeköpöm.
2009. aug. 17. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, jó nagy túrhát hogy follyon a szeme közt. én ezt tenném báttya. ha nem tetszik neki rúgd hasba. ha nem vagy gyakorlott verekedő addig gyakorold. talpal a gyomrába az fáj legjobban
2009. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából két k**va nagy pofon, az történik. Ha más nem a pasijaitól.
2009. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mno elárulok neked egy régi trükköt. A lábban van egy vékony csont, ha azt elkapod kb egy rúgásból el tudod törni a lábát. Ha nem sikerül egyből, próbáld újra meg újra, amig a lábán áll addig rúgjad. Ha már járásképtelenné tetted szúrd ki a szemeit, h ne nézhessen többet a szemeidbe. Ha erőst ragaszkodsz a hajtépéshez, akkor rakd a haját fogaskerekek közé, majd valamivel forgasd. Ha már spriccel a vér akkor jó munkát végeztél.

Mindezek után vegyél vazelint, majd a börtönben jól fog fogni. De ha ezt mind megteszed, emelt fővel és fülig erő vigyorral fogsz menni a börtönbe.

2009. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!