Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem őt és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de négy végigsírt nap után most nem tudok sírni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
minek bőgsz? Leírhattad volna legalább.
2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert belefáradtál,én is így vok ezzel,és még reménykedem,de már szerintem felesleges!
2010. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scott_W válasza:
mert érzelmileg belefáradtál a sírásba, csak a szomorúság meg a fáradtság marad ilyenkor, de tényleg leírhatnád bővebben.
2010. dec. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 N.Balu válasza:

Ahogy már az előttem szólók is írták, nem lehet örökké sírni. A sírás nem más, mint valamilyen nagy veszteség elviselésének a segítője.


Nem tudok egyszerűbben fogalmazni: amikor sírsz, akkor a lelked "izzad". Ez van.


Az test izzadása természetes folyamat. (Alapból nem is bűzös, de ha valaki nem mosakszik, akkor nagyon büdös lesz.) A test hűti magát a bőrön át kipréselt vízzel, de ezzel együtt néhány méreganyagtól is megszabadul.


Amikor a lelked "izzad", akkor leggyakrabban, valami apró sérelem stresszét vezeted le így. És az ilyesmi jó, egészséges. De komolyabb esetekben, amikor nem elég kb. negyed-fél-egy óra sírás, mint pl. Nálad, na akkor...


... akkor szerintem, cselekedni kell, a stressz okát kell megszüntetned. Fújd be magad lelki dezodorral, vegyél fel pókerarcot, ne mutass érzelmileg sebezhető pontot.


Nem tudok egyszerűbben fogalmazni: mosd tisztára a lelked.


Ezután, megbeszélheted vele a dolgokat, vagy kompromisszumot köthetsz, vagy kényszerítheted rá, hogy Ő kössön kompromisszumot.


Cselekedj úgy, mint egy felnőtt. Ami kell, azt tartsd meg, ami nem kell, azt dobd el, amiről nem tudsz dönteni, azt pakold el későbbre.

2010. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!