Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek sose annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek sose annak aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Már rohadtul elegem van, utálom az összes nőt. 17/F
2010. dec. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem is? :(
2010. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, h azért, m az ilyen modellszépségű csajokra hajtasz mindig, v. a beképzeltekre? nem azzal van a baj,h tetszik a szép, de tegyük fel, te 1 1-10-es skálán 6-os szintű vagy, keress 6-os szintű csajt is! :D ...és most nem bunkóságból...én se áhítozok Brad Pitt, + George Clooney-szintű srácok után. Olyat keresek, akinél látom, h van esélyem. :)

Nem minden csaj bunkó, és sokan fújognak a szende, nem bulizós, otthonülő lányoktól, pedig ők a rendesek, akik összetennék a kezüket, ha végre rájuk nézne vki. Nekem 2 ilyen barátnőm is van, sose volt barátjuk, m olyan kis félénkek.

2010. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyet értek a 2. válaszolóval: szerintem túl magasra teszed a mércét, értem ezalatt azt, hogy neked azok a csajok tetszenek, akik általában minden pasinak bejönnek. Rossz választás, mivel ezek a csajok tudják magukról, hogy szépek, ezért kellően beképzeltek ahhoz, hogy válogassanak az eléjük tárulkozó pasikínálatból. Inkább nézz körül a nem túl népszerű és nem modellalkatú, de normális lányok körében, biztos ott is találsz magadnak olyat, aki tetszeni fog neked, csak eddig a modellszépségű csajok árnyékában nem vetted őket észre. Azért nem kell egyből feladni minden reményt, csak jó helyen kell keresgélni;)
2010. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy! Én 29 évesen lettem olyan szerencsés, hogy abba szerettem bele, aki belém is. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges lesz velem, de mégis!


Ne utáld a nőket, akkor soha nem leszel sikeres!


Szeres minket, legyél kedves, hallgass meg minket, néha bókolj, néha lepj meg minket pici apróságokkal, fejezd ki, hogy vonzódsz hozzánk, és te leszel a leg sikeresebb hapsi! ;-)

2010. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olyanokat keresek akik szuper modell alkatok... de úgy látszik akkor nekem még ez is túl magas, akkor nekem valami gyp-sel kéne összejönnöm? Lehet... mindegy, azt hiszem szarok ebbe az egészbe bele, dögöljön meg az összes.
2010. dec. 7. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Minek írsz ki egy kérdést többször? Nemrég jól helyretettek, és most újra próbálkozol?

És megnyugodhatsz, az összes nő nagy ívben LESZ*RJA, hogy egy ilyen senkiházi, életképtelen kis gennyláda mit gondol róla.

2010. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dögölj meg
2010. dec. 8. 06:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit kpézelsz magadról te kis retek? Úgy szájbavágnálak, hogy egy hét után is a fogaidat szarnád!
2010. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt megnézném :), biztos kis 10 éves kocka vagy aki a gép előtt recskázik egész nap. Nem állok le idiótákkal vitatkozni, úgyhogy szevasz haver :).
2010. dec. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!