Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Elcsesztem" az egészet? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elcsesztem" az egészet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkban bejön nekem. MSN en jókat dumcsiztunk.Elég jól felfogta a vicceket és mondtam neki egyes mást erotikusabb "vicceket" de úgy látszik ő ezt nem úgy fogta fel vissza dobta azokat de azt hittem tetszett neki azért.Tehát érthető hogy folytattam .

Ezt elmondtam egy haveromnak dicsekedés képp edzés után haza ért ezt rögtön elmondta neki hogy mit mondtam a háta mögött.

A csaj nem tud róla hogy én tudok arról hogy a haverom elmakogta neki a történteket . Hogy hitessem el a lánnyal hogy nem úgy gondoltam,meg meg is bántam tiszta szívemből. (még nem jártunk)De nagy esélyt láttam rá.

Mit tehetnék?


2010. dec. 7. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mond azt hogy te ilyeneket nem mondtál és a haverod hazudik.(külömben is nagy barát lehet...)
2010. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom . meggondolom .még jöhetnek ötletek még én is alszok rá egyet :)
2010. dec. 7. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
msn en akartál csajozni ? ez komoly -.-' gondolom nem vagy több 14 nél ... ha igen akkor inkább ásd el magad .
2010. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
élőbe is ismerem találkoztam vele suliban is ... köszöntem is neki stb
2010. dec. 7. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Csupán a modern kor gyermeke.., végülis interneten kér tanácsot, mit csináljon.


Amúgy meg, fogd a "barátodra", ha szóba jön., ha meg nem, felejtsd el, és folytasd ott, ahol abbahagytad. jah, és találkozz inkább a lánnyal személyesen, az előszó varázsa mindig többet ér.

2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó kész megoldottam . rajta vagyok a dolgon úgy érzem meglesz :D
2010. dec. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!