Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csak szájrapuszit ad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak szájrapuszit ad? 4napja járunk

Figyelt kérdés

összejöttem egy fiúval, aki fiatalabb nálam 1évvel(én 16,ő 15) én először nem akartam, mert nagyon jó barátomnak tartottam,nagyon aranyos,mindig hazakísért de ügye fiatalabb...együtt táncolunk.szombaton volt egy bál féleség, ahol félrehívott és ááá...nagyon romantikus volt:) rájöttem,hogy nekem ő kell,ő más mint a többi fiú.végre valaki aki nem msnen próbálkozik...

szóval beleestem:D..mindenki drukkolt neki..xD mert kb csak én nem tudtam hogy mire készül. kaptam tőle rózsát stb...

aztán egész este együtt voltunk,táncoltunk,nagyonjól érztük magunkat:)búcsúzáskor adtam neki egy szájrapuszit.kb mint a filmekbe elpirult:):)

igazából nagyon boldogok vagyunk.nagyon aranyos

csak az lenne a kérdésem, hogy mért csak szájrapuszit ad azóta is, és mért nem fogja meg a kezem??:( fél??..vagy nemis szeretné,??? mert volt h amikor még nem jártunk, elmentünk moziba barátokkal és a csókos jelenetnél így "köhintett" meg h ő nem szereti az ilyen filmeket stb..

akkor hosszasan csókolózni se szeret??:(:(...vagy úgy érzi h nem tud??..mert ez így nem túl jó h hazakísér,és egy rövid puszi.:( vagy én kezdeményezzek???

előző barátom szinte mindig egyből letámadott, és többet smároltunk mint beszéltünk..:$:D

tudom hogy mindenki más,de ez nem azt jelenti hogy nemis szeret igazán???(bár már állítólag hónapok óta készült arra a napra)(L):D

szerintetek mit tegyek???


2010. dec. 7. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
légy türelmes vele....fiatal és tapasztalatlan még :) gondolom még nem csókolózott és ezért fél egy kicsit :)
2010. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!