Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy csak szájrap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak szájrapuszit ad?

Figyelt kérdés

Tudom,ezt tőle kell megkérdeznem,de kíváncsi lennék mások véleményére.


Igaz szerda óta járunk,de mindig csak szájrapuszit ad.Ha sokan vannak körülöttünk.Első csóknál barátnőm és az ő barátja volt csak ott(a 2 srác haverok) a parkban voltunk akkor csók,smaci.Tegnap volt sulidiszkó ott is csak szájrapuszikat adott de sokat.Ma buszmegállóban is,buszon nem adott városba is csak szájrapuszi.Tömegben nem akar megcsókolni vagy mi?

Vagy azon a véleményen van,hogy megvan a maga helye és ideje a csóknak?Nem kell hogy a fél város tudja?Mert ez ellen nincs kifogásom csak azért suliban úgyis sokan ismerik őt már úgyis tudják akkor ott mi a probléma?=/


2010. okt. 29. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:
ja meg nem ölelt meg a suliban,buszmegállóban de a kezem fogta a buszon,városban meg utána a buszmegállóba(másikban) megölelt mikor elköszöntünk.de addig semmi=/
2010. okt. 29. 19:01
 2/9 Moszuke ***** válasza:
100%
lehet maradi vagyok, de a csók nem olyan dolog szerintem amit mindenki előtt kéne tolni.
2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
osztom az első válaszoló véleményét,és még annyival kiegészíteném,hogy miért olyan fontos h egyfolytában ölelgessen?a kezedet megfogta,legyen annyi elég.meg írtad is h a buszmegállóban vagy hol megölelt.akkor meg?
2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz... :)
2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem egyfolytában mert attól a falra mászom,de ha találkozunk először aznap,akkor egy ölelés viszont jól esne
2010. okt. 29. 19:07
 6/9 A kérdező kommentje:

meg 2 barátom volt eddig mind a 2 folyton ölelgetett,fogta a kezem,csókolt örültem ha levegőhöz jutottam.


de ezt azért csinálták mert féltettek hogy otthagyom őket vagy mi?

és akkor a barátom most bízik bennem azért nem lóg a nyakamon?:)

2010. okt. 29. 19:15
 7/9 Moszuke ***** válasza:

vannak bújósabb srácok és kevésbé bújósak.

ez van:)

de ha nincs tömeg akkor nincs semmi baj a srácoddal nem?

2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak szerdán voltunk úgy hogy csak 2 ember volt ott.azóta nemvoltunk kettesben.
2010. okt. 29. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj nyugodj meg.képzeld magad mások helyébe: te pl nem járnál senkivel de előtted mindig nyalnák falnák egymást a párok,sztem te sem éreznéd jól magad,vagy ha még lenne is barátod akkoris...még énis hülyén érzem magam ha társaságban csókolóznom kell,mert tudom h úgyis mindenki minket bámul...
2010. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!