Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért csak szájrapus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért csak szájrapuszit ad?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, és szájrapuszival köszön (ami rendben van),de utána is csak több szájrapuszit ad nekem. Majd átdugja a nyelvét a számba,és mikor ezt én is viszonoznám gyorsan mindig visszahúzódik, majd ad még egy szájrapuszit és ennyi. Ezt miért csinálja?

Köszönöm,ha van valakinek valamilyen ötlete! :)

19/L


2011. febr. 19. 11:32
 1/9 Izééékeh11 ***** válasza:
0%
mert fél tőlled
2011. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy rossz ízű a szája, és nem akarja ,hogy megkostold.
2011. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bugyuta
2011. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nemigen csókolózott előtted... Volt már barátnője?

Ha meg biztos vagy benne, hogy igen lehet nem tudja hogyan kell, illetve az előző lánnyal így csinálták..Vagy annyira tetszesz neki, hogy iszonyatosan ideges mindig és fél...

2011. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt már egy egy éves kapcsolata előttem.

Igaz,hogy még csak most jöttünk össze...ez esetleg közrejátszhat ebben a dologban?

Azt nem tudom mennyire tetszem neki:)

2011. febr. 19. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, fogalmam sincs, hogyan változtassam meg. Ha elkezdem máshogy, ő nem folytatja, kicsit már idegesít.
2011. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Kedevesem is ilyen (34éves), előttem volt már jónéhány kapcsolata... és mégis. Számára a csókolózás kizárólag a szex "velejárója". Ahány ember annyi szokás.Elfogadtam így, és már nem is tűnik furának ;)
2011. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a volt vőlegényem is ilyen volt.csak szexnél csókolt rendesen,hosszan.am csak ilyeneket kaptam én is mint te.valószinű ilyen.egy ideig engem is zavart nagyon,meg kombináltam mindenféltét,de rájöttem h ő ilyen.
2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megoldódott a dolog,ma talákoztam vele! :)

De köszönöm szépen a válszokat:)

2011. febr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!