Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem a véleményeteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a véleményeteket? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

nos.. nemrégiben megismertem egy fiút. minden jó volt először. aztán amikor nem találkoztunk úgy éreztem, hogy nem hiányzik, csak egy teher lenne ha találkoznom kéne vele. aztán amikor rávettem magam a találkára, teljesen elvoltunk... de most is úgy érzem hogy inkább hagyni kéne ezt az egészet...nem akarom megbántani:S

mit tegyek?( primitív válaszolók kíméljenek!)


2010. dec. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele sajna. Most talált rám egy srác, mikor a munkám és a jövőm építgetése sokkal fontosabb lenne, és egyszerűen nem férne bele most az életembe. De mivel én sem akartam megbántani, belementem, és egész jól megvagyunk. Nem tudom meddig, de ha már komolyítani szeretne, azt nem vállalnám be. Lehet kiábrándul majd belőlem, de ez van.
2010. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Keeper ***** válasza:
Nekem is pont ilyen gondom van, csak vica-versa. És már sok éjszakát rágódtam rajta, nem tudom úgy elmondani a lánynak, hogy ne bántsam meg. Arra a következtetésre jutottam, hogy legjobb, ha őszinte az ember, mert lehet , hogy úgy is megbántom, de őszintén el is mondom a véleményemet, és ezt az emberek általában nagyra értékelik.
2010. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem se férne most bele az időmbe. én azt gondolom, hogy megmondom neki hogy hagyjuk ezt az egészet. ha úgy vagyok vele hogy nem szeretem, akkor még rosszabb lesz..

köszönöm:)

2010. dec. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!