Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg szeret vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác,már egy jó ideje ismerem,az elején még nem tetszett,de én már neki akkor is bejöttem.

Egyre többet beszélgettünk,jobban megismertük egymást,már nagyon megkedveltem,igaz,még nem volt csók,de sokat ölelkezünk,puszi,miegymás...szóval minden jel arra mutat,hogy együtt vagyunk.

Viszont nagyon zavar,hogy állandóan én vagyok az,akinek közelednie kell felé,az elején még ő jött magától....

Mikor ránézek látom,hogy odajönne hozzám,de olyan,mintha nem merne,pedig én bátorítom és mutatok állandó jeleket felé.

Már találkoztunk egyszer előre megbeszélve,nagyon jól éreztem magam,sokat beszélgettünk összebújva,de mostanában mindig elvárja,hogy mindent én tegyek,hogy még jobban összemelegedjünk.

A barátai előtt át se ölel,mintha ciki lenne neki.....

Telefonban viszont állandóan mondja mennyire szeret,én vagyok a mindene....

Akkor ezeket mégis miért tesz?


2010. dec. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 19,ő 20
2010. dec. 7. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves pancser nyuszi-bélát fogtál ki....
2010. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!