Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek beben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm felajánlotta az egyik barátomnak (ő volt neki az első, legyen most "A fiú"), hogy gondolkodás nélkül szakítana velem, amennyiben újra összejöhetne vele.


Ez már nem az első eset lenne. Majdnem két évig együtt voltak, amikoris "A fiú" januárban nem bírta már tovább és közös megegyezés után szétváltak az útjaik, mert a lány már december közepe óta emlegette a bátyja osztálytársát (legyen "B fiú"), hogy az milyen jófej és kedves. A barátom nem bírta tovább hallgatni az egészet és azért szakított vele januárban.


A lány (aki jelenleg a barátnőm) 5 hónapon keresztül volt "B fiúval", de az utolsó hónapban összejárt haverommal és folyton találkozgattak, mígnem szakított a bátyja osztálytársával, hogy újra összejöhessen az első nagy szerelmével.


Két hetet voltak együtt, amikor barátom ismét nem bírta őt elviselni, mert labilis a lány érzelemvilága és nem is szerette őt igazán, mert míg vele két éven keresztül nem feküdt le, addig a másik gyereknek (bátyja osztálytársának) már másfél hónap után megadta magát.


Szóval két hét után szétmentek és a lány összetört. Ez volt július végén. Ekkor jöttem én a színre, összejöttem vele és egészen mostanáig elvoltunk kisebb nagyobb viták közepette, de most már betelt a pohár, hogy "A fiúnak", barátomnak azt mondta, hogy szívesen dobna engem, ha megint összejönnének immáron harmadszorra is.


Mit tegyek?


2010. dec. 7. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
juj
2010. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívlapát a csajnak.. legyen eszed, hagyd az ilyet a francba, jobban jársz.
2010. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lepj le. Mielott megteszed meg alazd meg. Vedd el a kedvet ettol. Ha szereti azt a fiut ne akarjon massal osszejonni hanem varjon ra.

18 f/karpatalja

2010. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A barátom már nem akar vele összejönni, mert irtózik tőle, hogy újra összejöjjenek és szenvedjen miatta, és különben is azóta nagy gigolo lett a srác és bárkit megkapna, állítása szerint ezerszer jobbakat is.


Ezt tegnap megmondta barátnőmnek, amikor megtette neki a felajánlást és barátnőm nagyon összetört. Viszont annyi lélek még volt benne, hogy megmondja nekem őszintén, hogy gondolkodás nélkül dobna, de azért szerelmes belém.


Sajnos nem tudom, hogy lehet így érezni, ahogy ő érez...

2010. dec. 7. 11:26
 5/9 A kérdező kommentje:

De miért kell így viselkednie?


Miért nem lehet hűségesnek lenni a másikhoz, miért jó az neki, hogy szeretem őt, símogatom, szépen beszélek vele és ő arcon köp ezzel?

2010. dec. 7. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem minden lánynak való kapcsolat. Vannak született ribik.
2010. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd ha kiraknád.Még mielőtt jobban lealáz.Nem érdemel meg téged.Fel a fejjel.
2010. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodás nélkül kidobna, de szerelmes beléd?????? ez komolyan csak nekem sántít? egyszerűen azért van veled, mert te még elviseled, míg mások már bottal se nyúlnának hozzá, az elmondásod alapján. biztos, hogy ilyen "nőt" akarsz magad mellé? lépj ki a ködből, ami a fejedre szállt és keress jobbat.
2010. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem simogatás kell, hanem egy ezressel integetni neki...
2010. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!