Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyen esetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt. Ma mesélte, hogy azt álmodta, hogy itt voltak nálam 3-an ő egyik közös ismerősünk (fiú) meg valaki nem tudom ki. Így adta elő:

Ott voltunk nálatok és lefeküdtem a gyerekkel, meg ilyenek de ez csak egy álom és úgy se tennék ilyen. Szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben. Azt mondják az álom egyfajta vágyakozás.. Ti mit tennétek? ?


2011. nov. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes vagy!
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés amit fel kellene tenned inkább az, hogy ezt miért mesélte el neked.
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WhiteLabel ***** válasza:
Szerintem ugorj a kútba, vagy bízzál benne, de akkor ilyen hülyeségeken ne akadj fent, a női agyat meg ne akard megérteni, nálunk jóval idősebb, és bölcsebb embereknek sem sikerült.
2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van ez egy vágyakozás, ha nem fantáziált volna még ilyenről, akkor nem álmodott volna róla.
2011. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLee ***** válasza:

"Így van ez egy vágyakozás, ha nem fantáziált volna még ilyenről, akkor nem álmodott volna róla."


Na ez baromság, legalábbis én abszolút nem így működök, ezerszer álmodtam már olyat, hogy együtt vagyok olyannal, aki egyébként abszolút nem jön be, nem tárgya a szexuális fantáziámnak.


Pl. egyszer álmodtam Hitlerrel...


Valószínűleg a lenti provokatív reklám miatt:


[link]


Szóval szerintem nincs ilyen összefüggés. Az viszont eléggé furcsa, hogy miért mesélte ezt el neked a barátnőd. Vagy féltékennyé akart tenni - nagyon debil módon - vagy szimplán nincs ki mind a 4 kereke.

2011. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert írt a gyerek üzenőfalára, hogy d.ugópajti :)) és mondom ez mi? meg reggel mesélte hogy álmodott hülyeséget azt valóra vál ilyenek.. azt erre leírta.
2011. nov. 14. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, nő vagyok és tudom, milyen nehéz esetek vagyunk és azt is tudom, hogy tényleg ami után vágyunk azt meg is álmodjuk...de: az a lényeg amit cselekszik és nem az ami után vágyódik, majdnem két éve vagyok a barátommal és az előző pasimmal álmodtam "olyan" dolgokat, és az életben is vágytam, de csak a barátságára. A vágyakat nem tudjuk befolyásolni, de talán ha kicsit jobban figyelsz rá, vagy talán több teret adsz neki, lehet utánad fog vágyódni. És az hogy elmondta neked, egyrészt féltékennyé akart tenni, vagyis a te szeretetedre vágyik, másrészt vívódik magával, most te jössz, neked kell tenned valamit!
2011. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni
2011. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!