Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baártság vagy szerelem? Segíts!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baártság vagy szerelem? Segíts!

Figyelt kérdés
Van az osztályba egy fiú, aki nagyon tetszik. Nagyon jó BARÁTOK vagyunk. Viszont az egyik barátnőmnek is bejön a srác. Mit tegyek? Ha mindent elmondok a srácnak, a barátnőm megutál...
2010. dec. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A srácok jönnek mennek, de az igaz barátság soha nem múlik el.

Szerintem mondj le a barátnőd javára, de ez a csajjal is közöld.

2010. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, hogy melyik fájna jobban, ha a barátnődet veszítenéd el vagy a fiút? Mert ha a fiút jobban szeretedés a csaj nem a legjobb barátnőd, akkor vélemyénem szerint elmondhatod a fiúnak. Viszont én nem járnék olyan fiúval aki osztálytársam, mert ha később ne adj Isten szakításra kerülne a sor, akkor elég rossz kerülgetni egymást az osztályban ha nem barátságal váltok szét.
2010. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem utál meg, ha tényleg barát!

Ha nagyon kellene neki a srác, már cselekedett volna, nem csak "neki is tetszene". Szerintem mond el a fiúnak hogy érzel!

2010. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ a srác mit érez. Ezt fontos hogy megtudjátok ti is a barátnőddel.
2010. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindkettőnkre csak barátként tekint :)
2010. dec. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!