Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt? Miért ilyen velem? és mit csináljak, hogy ne csináljon ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki tavaly szerelmes lett belém ,de én ezt nem viszonoztam ezután valahogy magába bolondított (egymás mellett ültünk,mert a tanár egymás mellé ültetett minket)amikor vitatkoztunk azt mondták,hogy: ti szerelmesek vagytok? meg: úgy vitatkoztok mint egy szerelmes pár ,de mi evvel nem értettünk egyet csak vitatkoztunk ,de nem kért meg,hogy járjunk vagy valami és egy idő után már más lányba lett szerelmes és utána egyre többet jártunk a játszótérre,mert ott voltak az osztálytársaink is és beszélgettünk meg üvegeztünk meg stb ezután már egyre jobban kihűltek egymás iránt az érzéseink vagyis ez csak egy "hirtelen fellángolás" volt az ő részéről :S és ebben az évben év elején szerelmes lett az egyik barátnőmbe,de aztán belőle is kiszeretett elkezdtem felsős tanulószobára járni ,mert nem csináltam meg a házi feladatom ott megismertem egy nagyon helyes fiút dobált meg mindig a becenevemen szólítgatott majd ez a bizonyos fiú is jött napközibe akivel tavaly szerelmesek voltunk barátok lettünk és szerelmem lett a helyes fiú a napköziből majd meg tudtam,hogy az egyik lány osztálytársával sokat beszélget kettesben,ezért megpróbáltam elfelejteni és amikor már majdnem elfelejtettem akkor meg tudtam,hogy már nem beszélget annyit avval a lánnyal kettesben ,de nem érdekelt és nem olyan rég megint szerelmes lettem belé :S és az a fiú aki a barátom az eközben egyre többet nézett engem meg jó fej volt velem vagyis volt egy olyan érzésem,hogy szerelmes belém ,ezután keveset voltam iskolába ,mert beteg lettem és azt vettem észre,hogy már nem jövök be neki már nem néz meg stb és mindig csúfolt :S ,de napköziben mindig jóban voltunk oda ült mellém meg együtt csináltuk a házit és együtt mentünk a játszóra meg a tanár azt modnta,hoyg olyanok vagyunk mint egy testvér pár azok szoktak így vitatkozni stb és egy kicsit elkezdett perverzkedni ,mert mindig hátulról rám ugrott és elkezdett fel le mozogni rajtam és hangokat adott ki és mindig leakartam tolni magamról,de aztán mindig újra kezdte múlt Pénteken már nem voltunk együtt a játszón,mert elment a barátjával "Snowbord-ozni" vagy mi és ma(Hétfőn) mindig kiakarta verni a mikulás csomagot a kezemből,de nem ment neki és állandóan engem piszkál :S pl: ma ezt halottam amikor beszélgetett más lányokkal:Jólvan majd feltöröljük ....-val ez a név természetesen az én nevem volt ... és az egyik órán szabad program volt és leültem egy asztalra és akasztófáztunk ő meg oda ült mellém a padra és ma tanulószobán nem ült mellém hanem a volt barátnője mellé ült és én a helyes fiúval foglalkoztam meg akasztófáztam az egyik barátnőmmel majd elmentünk egy számitógép terembe és onnantól már nem találkoztam a helyes fiúval :( ,de napközi után elmentem a barátommal egy játszóra meg ott volt az egyik barátnőmis és leültünk egy asztalhoz ő mellém ült és beszélgettünk meg elkezdett csúfolni és mindig ütögettük egymást,de nem erősen és valahogy megint abba a helyzetbe kerültem,hogy ő rám ugrott elegem lett és leültem egy padra ő meg hátulról ugyan úgy karolt vártam,hogy végre száljon lerólam,de egyszer csak mögém ült a padra és elkezdett "ba...ni" hátulról majd feláltam és megpróbáltam levakarni magamról,de nem ment,mert akár hányszor leszedtem magamról a kezét annyiszor vissza tette rám a kezét -,- aztán lesett a sapkám :S és ő elvette és elkezdett futni vele és beakarta dobni a kukába ,de oda rohantam és megint elfutott -,- majd megvártam míg vissza jön oda és vissza adja a sapimat addig a barinőmmel beszélgettünk oda jött és mondta,hogy "a sapkád a kukában lessz" és mondtam,hogy ne dobd bele ő meg fogta és bele vágta ,de a kuka nagy volt és nem akartam benyúlni érte meg kértem,hogy szedje ki,de nem akarta inkább elfutott majd úgy segített,hogy a kukát fejre álította és úgy kijött a sapka(a kukában nem volt szemét)és amikor barinőmmel mentünk a buszmegállóba kikisért minket mondtam neki,hogy:MARADJ ITT ÚGYIS MINDJÁRT JÖN ANYUKÁD KOCSIVAL ÉS IDE JÖN NEM A BUSZMEGÁLLÓNKBA,de a barinőmmel régen jártak és a barinőm miatt ki kisért én meg mondtam a barinőmnek hangosan,hogy:",de elegem van ebből a gyerekből" minket aztán amikor a barinőm elment ő még mindig ott maradt velem a buszmegállóba sajnos

-mennyi az idő? kérdezte ő

- sok nézd meg a telefonodon mondtam én

-levan merülve

-így jártál honnan tudjam,hogy mennyi az idő?

-Nézd meg a telódon

-nem nézem meg majd elmentem

ő utánam jött

-,de mennyi az idő?

-már mondtam sok

-,de nézd már meg a telódon

-nem!! mondtam én

majd elment és most ku..vára haragszok rá

Szerintetek mégis miért csinálja ezt? miért foglalkozik velem ha nem kedvel? elegem van belőle ... és mit csináljak,hogy békén hadjon? :( (am bocsi ha van helyes írási hiba) :S


2010. dec. 6. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
anyáádehosszú
2010. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmentetek a játszótérre homokozni Yupííííííííí, én nem mehetek?:(
2010. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem homokozni mentünk t eidióta -,- és am.. létszi hadjatok a semleges szöveggel..
2010. dec. 6. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
még 1x tedd fel a kérdést max 5 sorban, de csak a lényegt kérdezd, különben a kutya nem válaszol rá
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jesszus ez jó lesz öreganyámnak éjszakára olvasni valónak...
2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez rohadt hosszu kicsit bonyulult és nagyrészt ovodás.

Bocsi mennyi idösek vagytok? De több mint valoszinü hogy tetszel neki azért piszkála fiuk mindig ezt csinálják fölegg ha még abszolut éretlenek engem is csufolt egy srác alsoban meg sokat piszkált mind azért mert tetszettem neki.

Te is bejössz neki csak ö igy fejezi ki majd kialakul ahogy komolyodtok. Addig hárits és ha látod h nyugodt beszélgess vele kicsit erröl arrol aztán egy idö után már nem piszkálni fog hanem normális lesz. De ha tulságosan barátságtalan vagy vele vagy ha nem foglalkozol vele h piszkál akkor meg megunja és abbahagyja

2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2x olvastam (?) végig, de tényleg nem értem: mi a kérdés? -m-
2010. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD,de sötétek itt egyesek -,- az a kérdésem,hogy miért ilyen velem? vagyis mit érezhet?miért csinálja ezt? élvezi? vagy mi?
2010. dec. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!