Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, meddig tart ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, meddig tart ez nekik?

Figyelt kérdés

Elhagyott a lány akibe bele vagyok esve, 1 hónap után. Visszament a volt fiújához aki 22 éves.. a lány 16, de érett felfogású. 2 évig voltak együtt. Azért ment vissza, mert sajnálja. Mikor még nem voltunk együtt, olyanokat mesélt: " ahh ma is mehetek hozzá.. " " nem volt valami jó vele " " megmondtam, de nem hagyja annyiba " A gyerek olyanokat csinált, amiért vissza ment , hogy mikor a legnagyobb bajban volt a lány (elveszítette az édesanyját) akkor vele volt. De kérem! Ezt bárki meg csinálja... és az a baj, hogy az utolsó 5 hónapban már nem volt vele soha, csak a szexért. Kívül állóként látom, de a lánynak mondhatok bármit. Elvakítja az a sok jóság. Utolsó hónapokban, a gyerek leszarta ha bármi baja volt a csajnak. Valamiért szakított is vele a lány..


A bajok a következők:


1., 22 éves a srác, és már mondta a lánynak, hogy megkéri a kezét.


2., A gyerek csak a szexért van vele, mivel ha szeretné megértette volna, hogy boldog a lány egyedül. Vagy épen velem. S most játssza a jó gyereket, ott van vele mindig ilyenek.


3., A gyerek nem fogja kidobni, soha a büdös életben, mert akkora egy pancser valami, hogy nem fogna ilyen nőt még egyet. ( 16 éves lány, komoly .. mellette komolyodott meg, gyönyörű lány, mindenben ott van a toppon.. [ én már csak tudom ] )


Szerintetek, meddig fog ezt tartani? Szerintem nem lesz egy hosszú életű, de félek hogy a lányt teljesen behülyíti, én meg nem tudom végig nézni...:S


2010. dec. 6. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed.
2010. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mondhattam volna valami csúnyát..:-) Csak érettebb vagyok és nem pofázni járok ide..
2010. dec. 6. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen:S

keress mást...jobban jársz..

2010. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!