Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nők a menstruálás alatt...

Ha a nők a menstruálás alatt mindössze 2dl vért vesztenek, akkor hogy lehet, hogy másnak sokkal tovább tart? Vagy nekik kevesebb a vérzés?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Hát nálam szerintem sokszor a 2l is megvan.Előfordul,hogy 10 napig tart,rettentő nagy mennyiségű.a 10 napból 5-ön használok egyszerre tampont betétet és vattát is.Nem tudok menni sehová,mert óránként szétázik mindez.
2009. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
hát ha jól tudom ami ilyenkor kijön belőlünk annak csak a kisebbik fele vér,van benne viz is.Még ezzel összevetve is szerintem nekem legalább fél liter kijön 4-5 nap alatt,mivel rövid ideig tart de elég erősen menstruálok.
2009. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Hát, nekem meg kb. 1 dl ha van összesen, de elég sokáig tart, gyengén. Szerintem ez nagyon eltérő lehet, embere válogatja..
2009. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a 2dl megközelítőleges és átlagolt szám. Mondjuk van, akinek 2,5 dl és 4 napig tart, másnak 7 napig is eltarthat ua. mennyiség, de valószínűleg az a különbség, h az első esetben erősebb a vérzés, másikban gyengébb. Szerintem még ugyan annak a nőnek is változó lehet a mennyisége egyik hóról a másikra.

Az első kérdező viszont nekem nagyon gyanúsan eltúlozza, mert ha 10 nap ilyen erősen, akkor 2 és fél hetente menstruálni ilyen sokat, azt pedig nem viseli el könnyen egy szervezet.

2009. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!