Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek hozzá még közeledni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek hozzá még közeledni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliba akivel sokat dumáltunk stb... Nagyon megtetszett... És egyik buliban össze szedtem a bátorságom és oda mentem hozzá, elkezdtem neki mondani hogy mostanában nagyon megtetszett... És hogy járni szeretnék vele... Azt mondta hogy most azért nem akar mert van neki egy gyerek, akivel most lehet össze fog jönni mert nagyon közel kerültek egymáshoz stb... Na és mondtam neki hogy akkor maradunk haverok... Haza érek a bulibol és rámír msn-en hogy nincs harag e... Én pedig mondtam hogy nincs...És mondta hogy szeret ő is, csak most itt van ez a gyerek... És egyik nap láttam msn-en hogy nagyon ideges, és mondtam neki hogy mesélje el ki bántotta, mert aki őt bántja az engem is bánt... És azt mondta hogy ne törődjek vele ennyire mert neki ez szar... És a suliba láttam hogy sokszor rám nézett de én nem viszonoztam a szemkontaktust... Kezdjek felé közeledni még, vagy inkább hagyjam? Nagyon belé vagyok esve.


13/F


2010. dec. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben jártam én is. mai napig sem tudom, hogy amikor ilyeneket mondott, hogy "jajj, olyan édeseket tudsz mondani, teljesen elpirultam:$ <333" akkor komolyan gondolta-e, de szerintem még most kérdezd meg tőle, hogy akkor most még 1x megkérdezed, hogy tetszel-e neki, vagy nem. Ha aztmondja, hogy tetszel, de ittvan ez a másik fiú, akkor hagyjad, akkor nála mindig csak 2. leszel, ha aztmondja nem is tudja..:$, akkor mondd meg neki, hogy szóval nem... akkor szia... szal ilyen besértődöttet, majd utána max megbékéltek. remélem tudtam segíteni:)
2010. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen köszönöm.
2010. dec. 6. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy hülyít a csaj hogy még őszinte is. Ne alázd meg magad. Max 2. lehetsz, nem kellesz a csajnak.

(13 évesen meg hova bulizól??)

19F

2010. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belé vagy esve akkor kezdj el nyugodtan kezdeményezni megint. Ha egyszer már sikerült elkezdeni akkor most is fog, amiket csinál, azok pedig lehetnek jelek, amiket feléd küld hogy kezdeményezz.
2010. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegeny fejed...milyen gondjaid vannak:)) Hany eves az a csaj??? 11?:P na mind1...szerintem maradj a legoknal;)
2010. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!