Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek közeledni, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek közeledni, vagy még hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon szimpatikus, már pár hónapja ismerem, minden nap beszélünk msn-en, flörtöltünk is, régebben randiztunk is párszor, megvolt a csók is, minden, de aztán nekem közbejött egy lány, akivel összejöttem, és most lett vége 3 napja... Régebben is kérdeztem ettől a lánytol, hogy mi van benne irántam, akkor azt mondta, hogy szeret velem lenni, kedvel, de semmi komolyabbat nem érez... Tegnap megkérdeztem tőle, hogy meg-e tudna szeretni, mint pasit, erre azt mondta, idézem: "hát megmondom őszintén nem tudom, szerintem igen".

Később még megkérdeztem, hogy miért nem tudja eldönteni, erre ezt válaszolta:"fogalmam sincs hogy miért nem tudom eldönteni hogy csak barátok vagy esetleg több is lehetne e köztünk"

Jah, és nemrég ő hívott el moziba:) Mikor kérdeztem, hogy randi-e, azt mondta, hogy amolyan "baráti találkozás:)".

Hogy értelmezzem mindezt? Mennyi esélyem lehet nála? Most kezdjek el felé közeledni, vagy még várjak vele?

Én szeretném őt, ezt el is mondtam neki, hogy nem közömbös számomra:) Ha tud valaki segíteni, vagy tanácsot adni, nagyon szépen megköszönöm:) Én 23/F Ő 20/L


2009. ápr. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen közeledhetsz:) Végülis,ha ő hívott el moziba... ;) Talán nem biztos az érzéseiben,keveredik benne,hogy hogyan viszonyuljon hozzád,de szerintem egy jól sikerült "randival" és a végén csókkal már oké lesz a szitu:D
2009. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, remélem igazad lesz:)
2009. ápr. 17. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Talán segítségedre lesznek. A hasonlóság kísérteties. De valahogy mindig kicsit "más" a sztori......

2009. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2. kérdést én tettem fel, az elsőt nem:)
2009. ápr. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!