Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy már nem szeret a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején mindig hozzám bújt, átölelt és éreztette velem, hogy szeret. Mostanában ezeket nem csinálja. Úgy érzem, elhanyagol és olyan mintha csak játszana velem. Mintha az egyik haverja lennék akivel jól eltud hülyülni. Ha meg megpróbálok beszélni vele, viccet csinál a dologból. Nem tudom, mit tudnék tenni. Nem akarom elveszíteni. Segítsetek!
2010. dec. 6. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

2 szó: beszélj vele!


Beszéld meg vele, hogy neked nemtetszik, hogy sokat hülyül, és kicsit több törődésre vágysz, hogy úgylegyen mint régen. Ez alól nem tud kibújni, ha szeret, aztmondja, hogy jólvan:) ha pedig nem, akkor megfogja mondani, de szerintem lehet, csak most kezdi kimutatni a foga fehérjét, de attól még szeret! :)

2010. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Közöld vele, hogy szakítasz vele, majd nézd a reakcióját.

Ha közönyös lesz ,akkor már nem szeret.

Ha egészen elkomorodik, akkor szeret, és mond neki, hogy csak vicceltél.

2010. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az én barátom ugyan ezt csinálja, ha beszélni próbálok vele, akkor mindig mondja, hogy nem kicsim, most is szeretlek, pár napig rendben vagyunk, majd kezdi az elejéről... Én meg annyira szeretem... Mindig minden fontosabb neki, velem alig találkozik, alig látjuk egymást, mégis ha együtt lehetnénk, inkább a haverjaival lóg, mert "ők is fontosak"...
2010. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
9 hónap után ez korai, én is hasonló szarban ülök (bár nálunk rámförmedés, undokság van, stresszre, feszültségre hivatkozás,hagyjon már.....) - első évben ez krvára korai, van olyan ismerősöm, akik még 6 év után se tartanak itt. Próbáld vele megbeszélni, bocsánatkérést meg ígéretet majd kapsz egy rakással (ha még annyit se, pláne felejtsd el a fickót....), de a konkrét viselkedés megváltozása már nehezebb ügy lesz.
2010. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Most ert oda a kapcsolat, hogy mar nem annyira fel, hogy elveszit. Kicsit lazithat. Onmagat mutathassa. O ilyen, ha igy nem jon be, akkor fuccs.

18 f/karpatalja

2010. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
mikor adtad magad először oda neki? nem gondolod, hogy túl könnyű préda voltál?
2010. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

12-06 21:58-as vagyok

Mi azóta szakítottunk... azt mondta, már nem szeret úgy, mint régen, és nem akar becsapni... 14 hónapot voltunk együtt... Veletek mizu? Remélem ti meg tudtátok oldani:)

2010. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. :) Megbeszéltem vele komolyabban a dolgot és azt mondta, hogy még mindig szeret és, hogy nem kell félnem semmitől. Remélem így is marad és jóóó sokáig. :D
2010. dec. 18. 11:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy szakítottatok.:( Legalább őszinte volt veled és nem húzta a dolgot.
2010. dec. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!