Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha 15 éves fiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha 15 éves fiad egy 29 éves férfit mutatna be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, pedig abszolút elfogadó vagyok a melegekkel szemben. A korkülönbség a zavaró, egy 29 éves ne terelgessen egy kiforratlan 15 éves gyereket. Ha meleg a gyerek, hát meleg, de ez más kategória.
2010. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%

19/L


Hát igen először is a gyerekkel kell elbeszélgetni, hogy mit érez, alapból az hogy homoszexuális hogyan érinti.

És ha már a férfiak, akkor miért pont egy 29 éves férfi.


Aztán a hapsival, hogy mégis miért pont egy 15 éves gyerek? És hogy nem gondolja-e ezt betegesnek? Hogy tudna-e vigyázni rá - gondolok itt arra hogy tuti hogy szexelnek, de akkor már no AIDS és egyéb betegségek.


Amúgy most lehet ezért lepontoztok - de nem mintha lexarnám - én visszagondolva a 13-14 éves énemre és most is ha ránézek pár tinilányra nem csodálkozom, hogy az idősebb pasik is taccsravágták tőlünk magukat.

Szép voltam, friss és üde. Cici és popsi helyén, adtam magamra!


Én amúgy egyértelműen vonzódom a 30 körüliekhez, most egy 40 éves francia fószer is van. Azt mondják apakomplexus - nem tagadom, meglehet. Megj. egyik delikvenssel se feküdtem le, pont az ilyen társadalmi normák miatt, meg hát így neveltek. Viszont nekem olyan kedvem lenne hozzá...


Mondjuk vica versa is működik, volt 29 éves srác megadta a számát, de azt mondta h más lenne ha 25 lennék, akkor 18 voltam, és előtte bezzeg tök jól elbeszélgettünk.


És amúgy is mit számít a kor??? Mindig is sokkal érettebb voltam a koromnál. Már oviban megtanultam olvasni. Általános első nyarán egy enciklopédiából világosodtam fel, mert addig anyum nem volt hajlandó válaszolni, hogy honnan jön a baba...


Nekem nem a kor számít, hanem hogy az ember hogy áll hozzá egy kapcsolathoz, mennyire tud felnőni hozzá - legyen az komoly, vagy csak testiségekben megnyilvánuló- .


Az meg aki ezért eldobná a fiát, NEM ANYA, ÉS NEM APA. Hanem csak szülő, aki megcsinálta szegényt, aztán amikor mellette kéne állni eldobja - lepasszolja a gyereket.

Úgyhogy szerezz be egy kutyát de ne legyen gyereked!!!!

2010. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
41%

elég agresszív cselekvéssorozat következne.

moderátor miatt nem írom le...

2010. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Legalább nyugodt szívvel kihagyhatnám a következő Kékfényt.
2010. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Lehet hogy lenne túlélő de nem biztos
2010. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Funktasztikus ***** válasza:
mimimi ez komoly?XD apám am is elmebeteg de ha meg is tudnáá...XXDDDanyám leosztana az 100....
2010. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 38%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 00:03


Ez voltam én. 38% LOL


Am háttértörténetne annyi, hogy anno a nyarat a rokaonainál töltöttük. Volt ott egy fiú - pár hónappal fiatalabb nálam.

Iszonyat aranyos gyerek volt, imádtam, aztán egyszer náluk vízipipáztunk és csókolóztunk is.


Semmi nem lett belőle, mert én budapesti vagyok ő meg nagyon messze él.

Őszintén inkább úgy tekintettem rá eleinte mint egy öcsre, mivel fiatalabb volt nálad, csak hát pasi én meg csajból vagyok.


Évek teltek el, párszor msneztünk, aztán már semmi.

És most amikor újra visszamentem, unokatestvérem- aki elég közeli barátja- mondta nekem hogy B. meleg, és van egy angliai barátja.


Aznap pont át is jöttek, és újra láthattam, sosem volt az a nagyszájú típus, de mindig vidám volt, és most egyértelműen látszik rajta hogy fél, kicsit visszahúzódóbb.

A barátain kívül senkinek nem mondta el, a szülei sem tudják.


Ahogy beszélgettünk szóba hozta, hogy szerintem megváltozott-e? Annyit mondtam, hogy jól megnőtt. Ha akarja majd elmondja nekem, hogy homoszexuális, nem fogom az arcába törölni.


Nah szóval, ebben a gyerekben egy iszonyat kedves, jólelkű, vidám fiút ismertem meg.

Ezért utálom, hogy a nemi identitásból, a külsőből ítélkeztek, hogy a saját gyereketeet eldobnátok, ha "ilyen" lenne.


Azt se tudjátok ki ő, és milyen ember!

2010. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez valós story
2010. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igyekeznék elfogadni és várni a végét!
2010. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!