Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha 15 éves fiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha 15 éves fiad egy 29 éves férfit mutatna be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

attól függ, tudtam előtte, hogy meleg vagy nem?

vsz. óvnám a korai szextől, ill. elbeszélgetnénk a védekezésről


te melyik vagy?

2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
A 29 éves férfit minimum nagyon, nagyon orrbaverném. Nem azért mert meleg, hanem mert keresgéljen a saját korosztályában. Vagy legalábbis nem a kiskamaszok között, a pedofilja.
2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
87%
A manust kidobnám, a gyereket meg sürgősen befizetném egy fiatal egyetemista ribizlihez!
2010. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18%
akár milyen hülyén hangzik de le kell fogadni ez egy szülö feladata sajnos nem tehet semmit el kell fogadnia hogy a gyereke kit választ legyen fiu vagy lány nem kell dijjaznia de elviselnie igen szoval mindenképp normálisan leülnék a férfival és beszélgetnék vele hogy ez most hogy s miként.
2010. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nagyon nem örülnék neki. A férfit kulturáltan megkérném, hogy takarodjon a fiam közeléből, és keresgéljen a saját korosztályában, különben nem teszi zsebre amit kap. A fiammal pedig elbeszélgetnék, hogy miért nem jó, ha ilyen idős pasikkal van. A homoszexualitásával úgy sem lehet mit csinálni, inkább felhívnám a figyelmét a védekezés, és az érzelmes szeretkezés fontosságára.
2010. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem röhögő görcsöt kapnék ^^
2010. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem örülnék az biztos. Leülnék a fiammal beszélni mióta érzi úgy hogy a férfiakhoz vonzódik. Biztos hogy így érzi. Stb. Ha úgy látnám hogy tényleg sajnos ez a helyzet biztositanám a szeretetemröl hisz én gyermekem akár milyen is. Aztán persze magamban ezt emésztenem kellene hisz nem lesz unoka. De nem szeretnék így járni. Nekem egy 20 hónapos kislányom van.
2010. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
sokkot kapnék, az biztos... jézusom :O
2010. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
eldobnám a hajam az tuti :(
2010. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Miután, vagy mielőtt megöltem azt 29 éves pedofilt ?
2010. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!