Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki 17 éves én meg 20 vagyok!Minden jól működik csak benned van,hogy ő 17 éves és neki még élnie kéne csajozni meg bulizni!És ezt a nyomasztó dolgot nem tudom magamban legyőzni!Próbálok vele szakítani,de ő azt kéri,hogy legyünk együtt,mert örökre velem akar lenni!Amit én nem hiszek el egy ennyi idős srácról!Próbálsz eltűnni végleg,de nem tudod megtenni,mert ettől jobban szereted!
2010. dec. 6. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen rágódnod. Ennyi erővel egy szintén 20 éves se öreg, hogy magadhoz láncold, normális esetben mégsem jár ilyenen a fejed. Legyél vele, legyetek boldogok, amíg mindkettőtöknek kellemes, ha beigazolódik, hogy neki más lány kell, akkor ez van, de legalább megpróbáltátok. 3 év nem a világ, ne add fel máris az elején.

Szeretitek egymást, a kor és más nem érdekeljen!

2010. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól: van még néhány éved kockáztatni, vagy nincs. Mert akárhogy is vesszük, együtt maradni vele egy kockázat, mert ahogy te is mondtad, ő még nem élte ki magát stb. Lehet, hogy veled marad és happy end, de valószínű, hogy nem, főleg ha egyetemre kerül vagy ilyesmi változás áll be. Neked meg ketyeg az órád. Ha most boldog vagy vele, akkor mérlegeld mi mennyit ér, ha meg nem, mert nem tudsz ezzel a nyomással és tudattal együtt élni akkor egyszerűbb most szakítani.
2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!