Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

Alig fél éve volt az esküvőnk. Anyósom végig bőgte az egészet, és mindenkinek azt hajtogatta, tönkre teszem a fiát.

Tudni kell róla, hogy amikor a férjem még kicsi volt, a férje ott hagyta egy másik nőért. Azóta ismerősök szerint szerelmes a fiába. Sajnos én is így látom.

Csak neki élt, ami odáig fajult, hogy a férjem nem hagyta élni. Jöttem én, és párom megváltozott. Elkezdett társasági életet élni, és nem abból állt a napja, hogy az anyját fuvarozta oda, ahova ő kérte, vagy azt csinálta, amit ő mondott.

Miután 2 éve elköltöztünk, csak rosszabb lett a helyzet, féltékenységi rohamokat csinált, az esküvő óta pedig nem is nagyon szól hozzám, vagy úgy csinál, mintha ott se lennék. Ha pedig a férjem nincs ott, folyton jönnek a beszólásai.

Nagyon bánt a dolog, de ha a férjemnek mondom, csak azt mondja, hagyjam rá, majd megnyugszik.

De úgy veszem észre, nem ez történik. Csak még jobban hecceli magát, egyre durvábbak a beszólásai, de arra nagyon figyel, hogy párom ne tudjon ezekről.

Szeretnék valamit lépni, mert ez így nem maradhat.

Csak az tartja bennem egyedül a lelket, hogy a baráti szerint én kellettem ahhoz, hogy elkezdjen élni, mert az anyja szerint vissza kellene hozzá költöznie, mert csak ott volt boldog.

Még egy darabig nyelek, de félek, aztán robbanni fogok.

Nem tudom, mit tegyek!

Nyeljek tovább, hátha megnyugszik, vagy én is szóljak neki durvábban vissza, amikor párom nincs ott?


2010. dec. 6. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vedd fel diktafonra a beszélgetéseiteket. A párod előt majd vond kérdőre. Játszd le a párodnak! Aztán tipli. Ő (anyós) meg majd hozza helyre a dolgot ha tudja!
2010. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kisnita ***** válasza:
100%

Hűű de nem irigyellek csajszi :S

Ez még az én anyósomtól is rosszabb, pedig az se piskóta. :S

Az én anyósom tipikus az a fontoskodó anyós, ő mindent jobban tud mint mi mert mi gyerekek vagyunk és ő már olyan sok mindent tapasztalt (3 férj mellett nem is csodálom mondjuk) Szerinte mi semmihez nem értünk csak a szexhez, állandó felügyeletet igényelünk, de ezt úgy képzeld el hogy így ahogy írom nyíltam ki is mondja, nem szarozik az öreglány... :D Én egy kis semmi vagyok, nekem nincs semmi (mert szegény családból származom), a szüleim hülyék és őt utálja őket ezért ne jöjjenek hozzánk! Helyettünk akar dönteni mindenben abban is hogy hány gyerekünk legyen, azt mondta csak 1 lehet! (LEHET érted..:?) abban is hogy milyen nevet adjunk neki, nem azt adtunk amit ő akart ezért folyamatosan átkeresztelgeti a gyereket, hol Ádámka, hol Danika, szegény mire bekerül oviba mindre hallgatni fog(mellesleg Dávidnak hívják)

Már a kezdet kezdetén megmondta nekem, hogy ne is álmodjak róla, hogy a fia feleségül fog venni mert én érdemtelen vagyok arra :D Én egy városi kis qurva vagyok amiért nem kapálok és nem ültetek virágot meg krumplit meg stb.

De már a párom is unja őt pedig az anyja... Ha az én anyám ilyen lenne szóba nem állnék vele így se beszéltünk közel 3 évig pedig fele ilyen idióta sincs :S

Ha szerencséd van akkor a párod fogja leállítani az anyját úgy mint nálunk. A párom megmondta neki, hogy köszönjük, de nem tartunk rá igényt. Jöjjön le néha ha annyira hiányzik neki a fia vagy az unokája, de akkor se tömje olyan hülyeségekkel a gyerek fejét, hogy: Anyád hülye, senkire ne hallgassál Ádámka/Danika csak rám. Mert erre abszolút nincs szükségünk. Így is van elég bajunk, nem hiányzik még ő is.

Beszélj a pároddal hogy irritál az anyja és kérd meg hogy intézze el ő a dolgot ne neked kelljen "harcba szállni" az anyjával érte. Ha szeret téged és nem olyan tutyi-mutyi akkor meg fogja tenni, ha meg nem akkor nem volt érdemes hozzá menned...

2010. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!