Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akit pár hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit pár hete ismerek, de?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete ismerjük egymást, már első nap jól éreztük magunkat, elcsattant egy csók is, amit ő kezdeményezett. Na már most olyan furcsa egyik nap érdeklődik, keres, másik nap meg mintha nem is léteznék. Tudom hogy elvileg van egy másik kiszemeltje is, régebben ismeri öt mint engem, de azt mondta még nem volt semmi komoly köztük. Így nem tudom, érdemes-e rá várni... Még nem mondta ki hogy nem akar engemet, azt módja hogy még nem ismer eléggé. Kértem tőle egyik nap találkozót, és bele is ment. De néha olyan furcsa, mintha nem is akarna tőlem később se semmit, és az első találkozásnál történtek, szerintem csak egy kaland volt számára, én pedig többet szeretnék tőle. Szerintetek várjak a döntésére? Ha igen, meddig várnál?
2010. dec. 6. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A mostani barátomat pont így "szereztem meg", mesélte, hogy mikor megismerkedtünk, kb. 5 csaj állt sorba a kegyeiért, de amint icipicit jobban megismert engem, elkergette mindet :) Szóval nem tudom, hogy ti milyen fázisban jártok, ha szimpatikus, és úgy gondolod, hogy megéri várni rá picit, akkor csináld.
2010. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne varj. Mond meg neki, hogy neked ez igy nem megy. Legyen buszkeseged. Valoszinunek tartom, hogy utana meg o fog meni utanad.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johnny Crunch válasza:

Attól függ mi a célod. Ha komolyan szeretnéd, akkor az első hozzászólóval értek egyet, várj, legyél, aranyos és kedves, figyelmes. De ne színészkedj. Sokszor feladtam hamar és mentem a könnyebb ellenállás irányába. Az lett az eredménye, hogy a minőség a mennyiség rovására ment. Legutóbb (több, mint egy éve) megváltoztattam a döntésemet és vártam. Most az eljegyzési gyűrűket nézegetem.


Rohanó társadalmunkban megszoktuk, hogy ha valami elromlik, nem működik, azt kidobjuk, veszünk helyette másikat. Régen megjavítottuk. Ezt a szemléletet hajlamosak vagyunk átültetni a kapcsolatainkra is. Nem feltétlenül jó. Nincs kitartása a mai fiataloknak. Ha pici akadályba ütközünk, akkor tovább lépünk. Szerintem megéri ostromolni egy nagyobb várat, mint több picit. Nagyobb dolgok lehetnek odabent.


De még egyszer mondom: Minden attól függ, hogy mi a célod. Onnastól Neked kell döntened.

2010. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretnék várni rá, csak nem tudom mennyi időt kellene, mert azt mondta hogy ha dönteni is fog, akkor sem mostanában fog megszületni... Így kissé bizonytalan vagyok a dologban...
2010. dec. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!